Sākums Atslēgvārdi Kremlis

Atslēgvārds: Kremlis

BNN nedēļas apkopojums: Traģiskie ugunsgrēki. Īsts sods par viltus ziņām. airBaltic uzraudzība

Šī nedēļa Latvijā pārsvarā tika aizvadīta skumjā noskaņā, jo trešdien, 28.aprīlī, tika ziņots par traģiskajā Tukuma incidentā cietušā Normunda Kindzuļa nāvi, un jau ceturtdienas...

Krievijā Navaļnijs piesaka bada streiku, protestējot pret ieslodzījuma apstākļiem

Krievijā opozīcijas politiķis Aleksejs Navaļnijs sācis bada streiku cietuma kolonijā, kur ir izslodzīts kopš gada sākuma. Politiķis iepriekš sacījis, ka ieslodzījuma vietā viņam liegta...

Krievijas parlaments atļauj Putinam pretendēt uz vēl diviem amata termiņiem

Krievijas Valsts dome pieņēmusi likumprojektu, ar ko ilggadējam prezidentam Vladimiram Putinam atļauj pretendēt strādāt šajā amatā vēl 12 gadus, vēsta Krievijas valsts ziņu aģentūra TASS.

ES ievieš sankcijas pret Krievijas amatpersonām par Navaļnija indēšanu

Es ir ieviesusi sankcijas pret sešām Krievijas amatpersonām un ķīmijas pētniecisko centru saistībā ar krievu pretkorupcijas aktīvista Alekseja Navaļnija indēšanu ar ķīmisko ieroci Novičok.

Vācija un Francija par Navaļnija indēšanu prasa sankcijas pret Krieviju

Vācija un Francija izplatījušas kopīgu paziņojumu, kurā aicina ES dalībvalstis kopīgi ieviest individuālas sankcijas pret Krievijas amatpersonām par krievu pretkorupcijas aktīvista Alekseja Navaļnija indēšanu ar ķīmisko ieroci.

Vācijā no slimnīcas izrakstīts krievu opozicionārs Navaļnijs

Berlīnē krievu pretkorupcijas aktīvists Aleksejs Navaļnijs, kurš Krievijā saindēts ar ķīmisko ieroci no Novičok vielu grupas, izrakstīts no slimnīcas, kur mēnesi notikusi intensīva viņa ārstēšana, vēsta vācu sabiedriskais medijs DW.

Krievijas austrumos noticis masu gājiens apcietinātā gubernatora atbalstam

Krievijas Tālajos Austrumos notikusi neierasti vērienīga protesta akcija, iedzīvotājiem paužot neapmierinātību ar Habarovskas reģiona gubernatora Sergeja Furgala apcietināšanu uz aizdomu pamata par slepkavību organizēšanu pirms 15 gadiem.

Pirms Otrā pasaules kara beigu 75.gadadienas Saeimā izskan bažas par Krievijas centieniem pārskatīt vēsturi

«Šī ir mūsu kopējā vēsture, kuru nevar noliegt, mazināt tās nozīmi vai saukt par «vēstures pārrakstīšanu», kā norādes uz faktiem labpatīk ciniski interpretēt Kremļa «pareizās vēstures» kanālos.»

Ziņas