Sākums Atslēgvārdi Krievija

Atslēgvārds: Krievija

Pēc Navaļnija protestētāju arestiem Krievijā Polija aicina pastiprināt ES sankcijas

Pēc nedēļas nogales masu protesta akcijām Krievijā un protestētāju aizturēšanām ES dalībvalstu ārlietu ministri pirmdien, 25.janvārī, spriedīs, kā reaģēt uz notiekošo. Polija ir aicinājusi ES ieviest papildu sankcijas pret Krieviju.

Sākas kodolieroču aizliegums, NATO un kodolbruņotās lielvaras nepiedalās

Piektdien, 22.janvārī, ir stājies spēkā starptautiskais Nolīgums par kodolieroču aizliegšanu, tomēr tā nozīme ir simboliska, kamēr valstis ar lielāko kodolieroču arsenālu nav gatavas tam pievienoties.

Pieaug ES un ASV spiediens pret Vāciju apturēt Nord Stream II būvniecību

Baltijas jūras gāzes cauruļvads Nord Stream II no Krievijas uz Vāciju ir par 94% pabeigts, taču gan ES iekšienē, gan no ASV tiek izdarīts spiediens, lai Berlīne apturētu tā būvniecību laikā, kad Krievijas vēršanās pret opozicionāru Alekseju Navaļniju apliecina Krievijas prezidenta Vladimira Putina centienus valstī nepieļaut politisko konkurenci.

Krievijā pirms opozīcijas protestiem aiztur Navaļnija līdzgaitniekus

Krievijas opozīcija nedēļas nogalē plāno valsts mēroga protestus, taču pret to rīkotājiem un jau aizturētā opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija līdzgaitniekiem ir izvērsta arestu kampaņa.

Eiropas Parlamenta debatēs prasa ES sankcijas Navaļnija ieslodzītājiem

Eiropas Parlamenta (EP) deputāti debatēs stingri nosodīja Alekseja Navaļnija arestu un aicināja ES paplašināt sankcijas pret Krievijas amatpersonām, iekļaujot tās, kuras ir iesaistītas viņa...

Krievijā Navaļnijam piespriež 30 dienas ieslodzījumā, gaidāmi protesti

Krievijā tiesas sēdē, kas notikusi policijas iecirknī, krievu opozicionāram Aleksejam Navaļnijam, piespriests 30 dienas ilgs pirmstiesas apcietinājums saistībā ar probācijas noteikumu pārkāpšanu laikā, kad vīrietis atlaba no smagas saindēšanas Vācijā.

Baltija un ES prasa Krievijai atbrīvot Navaļniju

Pēc krievu opozīcijas politiķa Alekseja Navaļnija aizturēšanas Maskavā, triju Baltijas valstu, ES un ASV ārlietu pārstāvji pieprasījuši Krievijas varastiestādēm viņa atbrīvošanu, liecina Latvijas Ārlietu ministrijas paziņojums un britu raidorganizācijas BBC informācija.

Navaļniju Krievijā sagaidīs ar brīvības atņemšanu, norāda amatpersonas

Par krievu opozīcijas politiķi Alekseju Navaļniju, kurš svētdien, 17.janvārī, plānojis atgriezties dzimtenē pēc atkopšanās no saindēšanas, ko, iespējams, pastrādājis Krievijas specdienests, cietumu pārvaldē saņemts rīkojums viņu aizturēt.

Ziņas

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!