Sākums Atslēgvārdi Krima

Atslēgvārds: Krima

Atjaunotai Ukrainai aprit 30. Zelenskis paredz Krimas atgūšanu

Ukraina otrdien svinēja valsts neatkarības atjaunošanas 30.gadadienu. Ar plašām svinībām un vērienīgu militāro parādi atzīmētajam notikumam par godu Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis teicis svētku...

Mediji: Lietuvas uzņēmums piegādājis aprīkojumu elektrostaciju būvniecībai Krimā, pārkāpjot ES sankcijas

Lietuvā reģistrēts, ar Krieviju saistīts uzņēmums pārkāpis ES noteiktās sankcijas un piegādājis iekārtas elektrostaciju būvniecībai anektētajā Krimas pussalā, taču pats uzņēmums to noliedz, vēsta...

Zelenskis: Ukrainas ārpolitikas prioritāte ir miers un teritorijas atgūšana

Ukrainas galvenā ārpolitikas prioritāte ir panākt mieru un atjaunot valsts teritorijas nedalāmību tās starptautiski atzītajās robežās, norādījis Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis.

Zelenskis: Normandijas formātā par Krimas atdošanu runāt nevēlas neviens

Normandijas sarunu formātā, kur piedalās Vācija, Francija un Krievija, neviens nevēlas atsaukties aicinājumam panākt Krimas atdošanu, norādījis Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis.

Krievijai dalība G7 jānopelna ar darbu Ukrainas konflikta izbeigšanā, uzskata Vācija

Vācija norādījusi, ka neatbalsta ierosinājumu atjaunot Krievijas dalību rūpnieciski attīstīto lielvalstu forumā G7, ko izteikušas ASV, ziņo vācu raidsabiedrība DW.

ANO: Represijās pret Krimas iedzīvotājiem atbildīgos neatrod

ANO ziņojumā par cilvēktiesību ievērošanu Krievijas okupētajā Krimā secinājusi, ka iedzīvotāji sūdzas par spīdzināšanu un citiem pārkāpumiem no tiesībsargājošo iestāžu puses, taču iespējamie vaininieki sodu nesaņem.

Ukraina: «Krimas deokupācija ir neizbēgama»

Krievijas 1.jūlija referendumā par apstiprinātu tiek uzskatīts konstitūcijas grozījums, kas paredz «Krievijas robežu nepārkāpjamību», un Kremlis to attiecinās arī uz okupēto Krimas pussalu. Ukraina savukārt norādījusi, ka tai atņemtā teritorijā «neizbēgami tiks beigta okupācija».

Bildēs: Rozā supermēness debesīs no Krimas līdz Baleāru salām

Naktī no 7. uz 8.aprīli debesīs daudzviet pasaulē bija novērojama reta astronomiska parādība – rozā supermēness. Ziņu portāls BNN apkopoja foto, kur redzams, kā parādība izskatījās gan Eiropā, gan Āzijā, gan Ziemeļamerikā.

Ziņas