Sākums Atslēgvārdi Krimināllietas

Atslēgvārds: krimināllietas

KNAB lietvedībā ir četri kriminālprocesi, kuros iesaistītas Rīgas domes amatpersonas

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) lietvedībā patlaban ir četri kriminālprocesi un septiņas administratīvo pārkāpumu lietas, kuros iesaistītas Rīgas domes amatpersonas, trešdien, 12.maijā, domes...

Kopš gada sākuma tiesās veidojies lielāks neizskatīto krimināllietu uzkrājums

Ministrs atzina, ka neizskatīto lietu apjoms nav tik liels, bet tomēr tiesās ir uzkrājušās 5% neizskatīto civillietu, bet krimināllietās tie ir 10%, īpaši pirmās instances tiesās.

BNN INTERVIJA | Stukāns: Izmeklētāji Latvijā pakļauti milzīgam korupcijas riskam

Latvijā izmeklētāju atalgojums ir pārāk zems – cilvēki ar ietekmīgiem makiem sākotnējā kriminālprocesa virzītāju spēj pakļaut milzīgam korupcijas riskam, tādējādi pat pēc būtiska nozieguma paveikšanas likumpārkāpēji var izsprukt cauri, jo krimināllieta nav virzīta

Valsts kontroles uzdevumā KNAB, VID un VP izbeigtos kriminālprocesus pētīs LU eksperti

VK maija otrajā pusē izsludināja iepirkumu, lai izvēlētos ekspertus, kas sniegs konsultācijas, vērtējot KNAB, VID Nodokļu un muitas policijas pārvaldes un VP lietvedībā bijušus kriminālprocesus.

Levits: Prokuratūra Latvijā šobrīd darbojas zem viduvējā līmeņa

Pēc prezidenta domām, prokuratūras darba nepietiekamā kvalitāte esot saistīta ar vāju juridisko izglītību, nepietiekamu profesionalitāti un zināmu rutīnu.

KNAB pērn sācis 47 kriminālprocesus, tomēr kriminālvajāšanai nosūtīto lietu skaits – samazinājies

Korupcijas apkarošanas jomā 2019.gadā Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs sasniedzis labāko rezultātu pēdējo desmit gadu laikā – uzsākti 47 kriminālprocesi.

Ziņas