Sākums Atslēgvārdi Kristīne Misāne

Atslēgvārds: Kristīne Misāne

Pārmaiņas un pielāgošanās. 2020.gada spilgtākie notikumi Latvijas politikā

Pandēmija, kas maina Latvijas un pasaules ikdienu. Korupcija, kas nezūd arī 2020.gadā. Iekļūšana svarīgos amatos un sāpīgi kritieni no tiem. Grozījumi, kas beidzot uzlabo...

BNN nedēļas apkopojums: Brīvība Misānei. Pārbauda Lemberga korumpētību. Virza AT priekšsēdētāju

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kas skaidroti tādās tēmas kā Lēmums, Virzība, Pārmaiņas, Pārbaude, Amats, Sēras un Brīvība.

Kristīne Misāne atbrīvota no cietuma

No ieslodzījuma pirmdien, 20.aprīlī, Latvijā tiek atbrīvota Kristīne Misāne, atsaucoties uz viņam nodoto Ieslodzījuma vietu pārvaldes informāciju, ziņo tieslietu ministrs Jānis Bordāns.

Misānei uzrādīta apsūdzība Latvijā

Latvijas pilsonei Kristīnei Misānei, kurai iepriekš draudēja izdošana Dienvidāfrikas Republikai, Latvijā uzrādīta apsūdzība, vēsta Latvijas Televīzija.

Misāne nogādāta Latvijā

Šajā lietā Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa piemēroja Misānei drošības līdzekli – apcietinājumu, un Latvijas Ģenerālprokuratūrā pieņemts Eiropas apcietinājuma lēmums, kas nekavējoties tika nosūtīts Dānijai.

BNN nedēļas apkopojums: Koronavīruss Baltijā. Citāds ģenerālprokurors. Datums Rīgas domes vēlēšanām

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kas skaidroti tādās tēmas kā Vīrusa izplatība, Cerības uz ASV, Pilsone savā valstī, Gatavošanās, Galīgais lēmums, Likums darbībā un Strīdīgie plāni.

Misāne jānogādā Latvijā līdz 4.martam

Informācija nodota arī Rīgas tiesas apgabala prokuratūras prokuroram, kas veic pirmstiesas kriminālprocesu lietā, kurā Misāne atzīta par aizdomās turēto un viņai piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Ziņas