Sākums Atslēgvārdi Labklājība

Atslēgvārds: labklājība

BNN PĒTA | Lietuvas prezidents pēc diviem gadiem amatā ir populārākais valstī, bet izskan vairāk pārmetumu nekā uzslavu

Lins Jegelevičs (Linas Jegelevičius) speciāli BNN Lietuvas prezidents Gitans Nausēda (Gitanas Nausėda) ir nokalpojis pusi no sava pirmā amata termiņa. Lai arī sociologiskās domas aptaujas...

Latvijā mājsaimniecību labklājība pērn bijusi viena no zemākajām ES

Reālais individuālais patēriņš (AIC) uz vienu iedzīvotāju, kas raksturo mājsaimniecību labklājību, Latvijā pērn bijis viens no zemākajiem Eiropas Savienībā (ES), liecina ES statistikas pārvaldes...

Komisijā virza likumprojektu par minimālo ienākumu slieksni

Likumprojekts nosaka, ka minimālo ienākumu slieksnis nedrīkstēs būt zemāks par 109 eiro, tādējādi nosakot zemāko iespējamo ienākumu slieksni.

UNICEF: Koronavīruss pasaulē novedis nabadzībā vēl 150 miljonus bērnu

Koronavīrusa radītie ekonomiskie satricinājumi pasaulē pastiprinājuši trūkumā dzīvojošo bērnu nabadzību un trūkumā noveduši vēl 150 miljonus bērnu, tā pētījumā secinājusi ANO organizācija UNICEF un Glābiet bērnus.

Garantētais minimālais ienākumu līmenis neatbilst Satversmei

ST secināja, ka likumdevējs nav izlēmis būtiskākos ar GMI saistītos jautājums, tostarp kādām pamatvajadzībām tas tiek izmaksāts, kā arī nav izstrādāta GMI līmeņa noteikšanas metode.

Latvijā mājsaimniecību labklājība pērn bijusi viena no zemākajām ES

Reālais individuālais patēriņš uz vienu iedzīvotāju, kas raksturo mājsaimniecību labklājību, Latvijā pērn bijis viens no zemākajiem Eiropas Savienībā.

Igaunijā minimālo algu paaugstina par 44 eiro

Igaunijā līdz ar 2020.gada sākumu minimālās mēnešalgas apmērs pirms nodokļu nomaksas audzis no 540 uz 584 eiro. Minimālā stundas likme paaugstināta no 3,21 eiro uz 3,48 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Ziņas