Sākums Atslēgvārdi Latvijas Gaisa satiksme

Atslēgvārds: Latvijas Gaisa satiksme

LGS un LMT kopīgi izstrādās risinājumus bezpilota gaisa kuģu satiksmes attīstībai

VAS Latvijas Gaisa satiksme (LGS) un pašmāju tehnoloģiju inovāciju uzņēmums SIA Latvijas Mobilais telefons  (LMT) ir parakstījuši saprašanās memorandu par sadarbību izpētes un attīstības...

BNN nedēļas apkopojums: Lidojumi krītas. Nauda kultūrai. Krematoriju bizness

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kas skaidroti tādās tēmās kā Lidojumi, Nauda kultūrai, Nauda eksportamCīņa par vietu zem saulesApsūdzība un Padarīts.

Latvijas Gaisa satiksme septiņos mēnešos vadījusi par 52,7% mazāk lidojumu

Par gaisa satiksmes organizēšanu Latvijā atbildīgā Latvijas Gaisa satiksme šogad septiņos mēnešos vadījusi 82 831 lidojumu, kas ir par 52,7% mazāk nekā attiecīgajā periodā pērn.

Latvijas Gaisa satiksmes zaudējumi pirmajā ceturksnī 1,007 miljoni eiro

Šogad trīs mēnešos Latvijas Gaisa satiksme apkalpoja 53 268 lidojumus, kas, salīdzinot ar 2019.gada pirmo ceturksni, ir kritums 15,6% jeb 9820 lidojumiem.

Latvijas Gaisa satiksme samazina darbinieku algas, lai tie nav jāatlaiž

COVID-19 izplatīšanās apstākļos šī gada 22.martā lidostā Rīga nolaidās tikai 23 gaisa kuģi, kamēr 2019.gadā vidēji diennaktī no lidostas Rīga pacēlās un lidostā nolaidās 238 lidmašīnas.

VAS Latvijas Gaisa satiksme padomē ieceļ bijušo Latvenergo padomes locekli Ozoliņu

Darbu LGS padomē turpinās līdzšinējais padomes priekšsēdētājs – Satiksmes ministrijas valsts sekretāra vietnieks Dins Merirands un padomes locekle – VAS Latvijas Pasts Personāla vadības departamenta direktore Zinta Zālīte-Rukmane.

Ziņas