Sākums Atslēgvārdi Lembergs

Atslēgvārds: Lembergs

BNN PĒTA | Lemberga ievēlēšana var padarīt Latviju par mafiozu valsti citu acīs, vērtē tieslietu ministrs

Latvijā pēc 12 gadus ilgas tiesvedības par smagiem korupcijas noziegumiem pret valsti cietumā nonācis Aivars Lembergs, kuram arī par politiķu korumpēšanu tika uzliktas ASV sankcijas. Pašlaik...

Kaimiņš: Neizglābšu KPV LV no Šlesera, Lemberga, ZZS ietekmes

«KPV LV nevaru izglābt no Aināra Šlesera, Aivara Lemberga un Zaļo un zemnieku savienības ietekmes. Iespējams, šīs partijas ministru lēmumus tagad iespaido oligarhu vēlmes, un es šādu «māju» necēlu.»

KNAB vērtē, vai Lembergam piemērotās sankcijas būtu pamats valsts finansējuma izmaksu pārtraukšanai ZZS

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs sācis vērtēt, vai no pienākumiem atstādinātajam Ventspils mēram Aivaram Lembergam piemērotās ASV sankcijas varētu būt pamats valsts finansējuma izmaksu pārtraukšanai Zaļo un zemnieku savienībai.

Lai pārņemtu Rīgas un Ventspils ostas, veidos jaunu kompāniju

Ministru kabinets trešdien, 11.decembrī, ārkārtas sēdē nolēmis aicināt Saeimu steidzami veikt grozījumus likumā Par ostām ar kuriem valsts pārvaldībā tiktu pārņemtas Rīgas un Ventspils ostas.

Linkaits: Ventspils brīvostas darbību nekavējoties jānodala no ASV sankciju sarakstā minēto personu ietekmes

Ventspils brīvostas darbību nekavējoties jānodala no ASV sankciju sarakstā minēto personu un uzņēmumu ietekmes, intervijā Latvijas Radio norāda satiksmes ministrs Tālis Linkaits.

Lemberga «kandidētāja / nekandidētāja» cirks

Ņemot vērā, ar kādu regularitāti jau kopš 2006.gada tiek uzvests viena aktiera teātris «kandidēšu, nekandidēšu» un «būšu premjers, nebūšu premjers», šai Lemberga politiskajai performancei par pašvaldību vēlēšanām diezin vai var ticēt, tā Ventspils medijs.

Ziņas