Sākums Atslēgvārdi Lidsabiedrība

Atslēgvārds: lidsabiedrība

airBaltic zaudējumi pirmajā pusgadā sarukuši līdz 61,515 miljoniem

Latvijas nacionālās lidsabiedrības airBaltic koncerna apgrozījums šogad pirmajā pusgadā bija 49,963 miljoni eiro, kas ir par 41,6% mazāk nekā pērn šajā periodā, savukārt koncerna...

Lidsabiedrības airBaltic zaudējumi mērāmi simtos miljonu

Latvijas nacionālās lidsabiedrības airBaltic koncerns pērn strādāja ar 142,6 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 72% mazāk nekā 2019.gadā, savukārt kompānijas zaudējumi pieauga 29...

Skandināvu lidsabiedrība SAS ziņo par lielākajiem zaudējumiem tās vēsturē

Skandināvijas valstu kopuzņēmums, lidsabiedrība SAS ceturtdien pavēstījusi, ka pēdējo vienpadsmit mēnešu laikā cietusi lielākos zaudējumus uzņēmuma 64 gadus ilgajā vēsturē.

Eiropas lidmašīnu ražotājs Airbus atlaidīs 15 000 darbinieku

Eiropas valstu aviācijas kopuzņēmums Airbus paziņojis par plāniem likvidēt 15 000 darbavietas, skaidrojot, ka jaunā koronavīrusa pandēmija ir izraisījusi līdz šim lielākās grūtības uzņēmuma 20 gadus ilgajā vēsturē.

airBaltic atsāk lidojumus no Rīgas uz Helsinkiem, Minheni un Berlīni

Ar Satiksmes ministrijas speciālo atļauju airBaltic 25.maijā atsāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Helsinkiem un Minheni, bet no 2020.gada 1.jūnija lidojumus no Rīgas uz Berlīni.

Igauņu lidsabiedrība Nordica gandarīta par valsts finansējuma palielinājumu

Igaunijas nacionālā lidsabiedrība Nordica ir atzinīgi novērtējusi valdības lēmumu palielināt uzņēmuma akciju kapitālu par 30 miljoniem eiro. Pēdējā desmitgadē Igaunijas valdība aviācijā ir iepludinājusi kopumā 155 miljonus eiro.

Ziņas