Sākums Atslēgvārdi Liepājas teātris

Atslēgvārds: Liepājas teātris

KM vēlas pārdalīt 172 710 eiro Liepājas pašvaldībai, lai Liepājas teātris varētu strādāt

Pārdalot finanšu līdzekļus starp Kultūras ministrijas (KM) budžeta programmām, 172 710 eiro novirzīs, lai mazinātu Covid-19 ierobežošanā radītās, negatīvās sekas un nodrošinātu Liepājas domes...

Veidos darba grupu Liepājas teātra attīstības plāna izstrādei

«Liepājas pašvaldībai ir jārisina aktuālā krīze, jo teātris ir pašvaldības kapitālsabiedrība, un pilsētas vadītājs  Jānis Vilnītis apliecināja, ka tas tiks darīts.»

BNN nedēļas apkopojums: Lidojumi krītas. Nauda kultūrai. Krematoriju bizness

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kas skaidroti tādās tēmās kā Lidojumi, Nauda kultūrai, Nauda eksportamCīņa par vietu zem saulesApsūdzība un Padarīts.

Liepājas teātra atbalstam varētu izmantot gan pašvaldības, gan VKKF finansējumu

Visiem iesaistītajiem ir viens mērķis – «lai izcilais teātris turpina darboties». Kultūras ministrs atzīmēja, ka notikušās sarunas bijušas konstruktīvas, kā arī argumentos un skaitļos balstītas.

Vilnītis neiebilstu pret pašvaldībai piederošā Liepājas teātra atdošanu valstij

«Visiem Latvijā esošajiem teātriem vajadzētu darboties valsts paspārnē. Tomēr vispirms jautājumi par Liepājas teātra glābšanu no krīzes būtu risināmi sarunu ceļā.»

Liepājas teātris pārplāno repertuāru, koncentrējoties uz monoizrādēm un nelieliem iestudējumiem

Ar COVID-19 pandēmiju saistīto ierobežojumu dēļ Liepājas teātris cenšas pārplānot savu repertuāru, koncentrējoties uz monoizrādēm un iestudējumiem, kas paredzēti mazākai auditorijai un neprasa pārāk daudz resursu.

Liepājas teātrim krīze radījusi vairāk nekā pusmiljona eiro zaudējumus

Teātra parāds pret skatītājiem par biļetēm uz iepriekšējās sezonas noslēgumā nenospēlētajām izrādēm ir 88 000 eiro, savukārt kopējais iztrūkums teātra budžetā pārsniedz pusmiljonu eiro.

Ašeradens: Redzama pozitīva virzība, lai nodrošinātu Liepājas teātra darbības turpināšanos

Kultūras ministrijas, Finanšu ministrijas, Liepājas domes un Liepājas teātra pārstāvji ir vienojušies, ka teātris iesniegs aprēķinus par nepieciešamo finansējumu saistībā ar COVID-19 radītājiem zaudējumiem.

Ziņas