Sākums Atslēgvārdi Londona

Atslēgvārds: Londona

Lielbritānija ievieš jaunu imigrācijas kārtību, aicina nediskriminēt viesstrādniekus

Lielbritānijā no ceturtdienas, 1.jūlija, stājas no ES regulējuma neatkarīga, jauna imigrācijas politika. No valdības izskanējuši aicinājumi uzņēmumiem un publiskā sektora iestādēm nediskriminēt valstī dzīvojošos...

Lielbritānijā miris princis Filips, Elizabetes II dzīvesbiedrs

Lielbritānijas karaļnamā piektdien, 9.aprīlī, miris princis Filips (Philip) – britu karalienes Elizabetes II (Elizabeth II) vīrs, vēsta raidorganizācija BBC. Princis ar titulu Edinburgas hercogs miris...

ES-britu nākotnes attiecību vienošanos vērtē Eiropas Parlaments

ES Eiropas Parlaments pirmdien, 28.decembrī, sāk izskatīt ES un Lielbritānijas vienošanos par abu pušu nākotnes attiecību nolīgumu, kas apspriesta visu 2020.gadu un panākta aizvadīto Ziemassvētku vakarā.

Itālijā saslimstība ar COVID-19 ir marta līmenī, Lielbritānijā gatavo ierobežojumus

Itālijā jauno COVID-19 inficēšanās gadījumu skaits atgriezies līmenī, kāds valstī piedzīvots 2020.gada martā. Iespējas mazināt vīrusa izplatību ar ierobežojumiem tiek apsvērtas gan Itālijā, gan Lielbritānijā.

Anglijā aizliegs pulcēšanos grupās virs sešiem cilvēkiem

Lielbritānijas valdība paziņojusi, ka lielākajā valsts daļā, Anglijā, ieviesīs aizliegumu pulcēties grupās, kas pārsniedz sešus cilvēkus. Drastiskā soļa mērķis ir reaģēt uz strauju, atkārtotu jaunā koronavīrusa izplatību.

«Trūka cieņas» – apraujas ES-Lielbritānijas līguma sarunu posms

Pāragri aprāvušās ES un Lielbritānijas sarunas par nākotnes attiecību līgumu, kas šonedēļ bijis pušu pirmais klātienes sarunu posms kopš 2020.gada februāra.

Britu ekonomikai aprīlī rekordliela – 20% – lejupslīde

Lielbritānijā aprīlī reģistrēts iekšzemes kopprodukta kritums par 20,4%, kas ir straujākais, kāds reģistrēts viena mēneša laikā, kopš Eiropas otrajā lielākajā tautsaimniecībā tiek statistiski mērīta ekonomiskā izaugsme.

Lielbritānija uzsāk iebraucēju obligātu pašizolēšanu

Lielbritānijā vairumam cilvēku, kuri ierodas valstī, no pirmdienas, 8.jūnija, būs prasība obligāti doties divu nedēļu pašizolācijā. Vienlaikus pati Lielbritānija ir COVID-19 vissmagāk skartā ar Rietumeiropas valsts.

Ziņas