Sākums Atslēgvārdi LVSADA

Atslēgvārds: LVSADA

LVSADA: Jaunākie atklājumi ir tādi, lai atliktu sasteigtus lēmumus par piespiedu vakcināciju

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) vērš sabiedrības uzmanību uz to, ka vakcinācija pret Covid-19 nav vienādi droša visās vecuma grupās, un...

Mediķu arodbiedrības priekšsēdētājs gribējis rīkot klātienes kongresu 70 cilvēkiem

Pandēmijas laikā ar savdabīgu rīcību izcēlusies Valda Kera vadītā mediķu arodbiedrība, ārkārtējās situācijas laikā sasaucot dalībniekus uz klātienes kongresu.

Keris: Premjeram būtu jāvērtē Viņķeles atbilstība amatam

Šoreiz Keris kritizēja Viņķeles teikto, ka nākamā gada budžetā papildu līdzekļi tiks mediķiem, bet ne pacientiem, tāpēc viņa mēģināšot ar mediķiem sarunāt, lai daļu papildu iegūtā finansējuma novirza arī pacientu vajadzībām.

LVSADA iebilst jaunajai kārtībai, kādā plānots aprēķināt ārstu algas

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) padome 15.septembrī vienbalsīgi nolēmusi neatbalstīt Veselības ministrijas sagatavotās jaunās ārstniecības personu darba samaksas kārtības ieviešanu, ziņo...

Mediķu arodbiedrībā vēlreiz cilā streika jautājumu; atbalsta pagaidām tam nav

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrībā nav vienprātības par nepieciešamību rīkot streiku, lai turpinātu iestāties pret nākamā gada budžetā mediķu atalgojumam atvēlēto finansējumu, kas neatbilst likumā paredzētajam.

Viņķele: Mediķu spiediens ir nepieciešams, bet nav skaidrs LVSADA protesta vēstījums

Arī turpmāks mediķu spiediens ir nepieciešams, tomēr nav skaidrs Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības protesta vēstījums, tā veselības ministre Ilze Viņķele.

Mediķi piesaka vēl vienu protestu, prasot Saeimas un Viņķeles atkāpšanos

LVSADA 28.novembrī nolēmusi rīkot protesta akciju pie Saeimas, tās laikā prasot parlamenta atlaišanu, izsakot neuzticību veselības ministrei Ilze Viņķelei un lūdzot prezidentam atgriezt otrreizējai caurlūkošanai 2020.gada budžetu.

Mediķi: VM piedāvātais medicīnas darbinieku algu palielināšanas modelis nav godīgs

VM piedāvātais mediķu atalgojuma palielināšanas modelis nav godīgs un iet pretrunā ar iepriekš izteikto vēlmi mediķu atalgojumu celt visiem medicīnas darbiniekiem vienlīdzīgā apjomā, paudušas nozares asociācijas.

Ziņas