Sākums Atslēgvārdi Magņitska likums

Atslēgvārds: Magņitska likums

BNN PĒTA | ASV sankcijām «jubileja». Lembergs atkal met aci uz brīvostas kontroli

Ir pagājis tieši gads, kopš Aivaram Lembergam kā pirmajam no Baltijas valstīm izdevās iekļūt ASV OFAC melnajā sarakstā jeb tā dēvētajā Magņitska sankciju sarakstā. Lai...

KNAB lūdzis FIB palīdzību pārbaudē par ASV uzliktajām sankcijām Lembergam

KNAB lūdzis FIB informāciju saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja pērn izplatīto paziņojumu, ka Aivars Lembergs ietekmējis un korumpējis amatpersonas.

Purmalis: Vēl aizvien 50% Ventspils ostas uzņēmumu ir problēmas veikt norēķinus

«Vēl aizvien 50% uzņēmumu, kuri strādā Ventspils ostā, ir problēmas pilnībā norēķināties ar bankām, jo bankas prasa nesamērīgi stingras prasības šiem uzņēmumiem, kas traucē uzņēmējdarbību.»

Lembergs un Latvijas varasiestāžu bezdarbība nonāk arī ārzemju mediju redzeslokā

Gadiem ilgi Latvijai bijusi apšaubāma reputācija ne tikai tāpēc, ka tā bijusi viena no «naudas atmazgāšanas lielvalstīm» Eiropā, bet arī nav spējusi tikt galā iestagnējušo korupcijas tīklu.

KNAB sācis pārbaudi par OFAC ziņoto, ka Lembergs korumpējis amatpersonas

KNAB ir sācis pārbaudi par ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja paziņojumu, ka no pienākumiem atstādinātais Ventspils mērs Aivars Lembergs ietekmējis un korumpējis amatpersonas.

JKP dod mājienu par vēlmi Magņitska sankciju sarakstā redzēt arī Šķēli

Jaunās konservatīvās partijas ieskatā tā dēvētais Magņitska sankciju saraksts būtu jāpapildina arī ar citiem Latvijas oligarhiem, partijai netieši dodot mājienu par vēlmi tajā redzēt arī ekspolitiķi Andri Šķēli.

Ziņas