Sākums Atslēgvārdi Mājokļu cenas

Atslēgvārds: mājokļu cenas

BNN PĒTA | Lietuvas Banka satraukta par mājokļu cenu lēcienu par 17%; ekonomisti tirgus pārkaršanu nesaredz

Lins Jegelevičs (Linas Jegelevičius) speciāli BNN Banku hipotekāro kredītu portfelis Lietuvā 2021.gadā audzis daudz straujāk nekā jebkurā citā eirozonas valstī, kas savukārt liecina par valsts...

Latvijā mājokļu cenu kāpums otrajā ceturksnī bijis straujāks nekā ES un eirozonā vidēji

Mājokļu cenas Latvijā šogad otrajā ceturksnī salīdzinājumā ar attiecīgo laika periodu pirms gada pieaugušas par 12,4%, kas ir straujāks kāpums nekā Eiropas Savienībā un...

Latvijā mājokļu cenu kāpums mazāks nekā ES un eirozonā vidēji

Kopumā mājokļu cenas trešajā ceturksnī gada izteiksmē pieaugušas visās ES dalībvalstīs, par kurām pieejami dati, izņemot Īrijā un Kiprā, kur tās sarukušas attiecīgi par 0,8% un 1,4%.

Latvijā mājokļu cenu kāpums otrajā ceturksnī bijis mazāks nekā ES un eirozonā vidēji

Kopumā mājokļu cenas otrajā ceturksnī gada izteiksmē pieaugušas visās ES dalībvalstīs, par kurām pieejami dati, izņemot Ungārijā un Kiprā, kur tās sarukušas attiecīgi par 5,6% un 2,9%.

Latvijā mājokļu cenu kāpums pirmajā ceturksnī bijis straujāks nekā ES vidēji

Mājokļu cenas Latvijā šogad pirmajā ceturksnī salīdzinājumā ar attiecīgo laika periodu pirms gada pieaugušas par 9,1%, kas ir straujāks kāpums nekā ES un eirozonā vidēji.

Latvijā mājokļu cenu kāpums ceturtajā ceturksnī bijis straujāks nekā ES vidēji

Straujāks mājokļu cenu kāpums gada izteiksmē reģistrēts Luksemburgā, Slovākijā un Horvātijā, bet Polijā pieaugums bijis identisks kā Latvijā. Lietuvā mājokļu cenas šajā periodā pieaugušas par 6,5%, bet Igaunijā – par 8,2%.

Latvijā mājokļu cenu kāpums trešajā ceturksnī bijis straujākais ES

Mājokļu cenas Latvijā pērn trešajā ceturksnī salīdzinājumā ar attiecīgo laika periodu pirms gada pieaugušas par 13,5%, kas ir straujākais kāpums no 27 ES dalībvalstīm.

Ziņas