Sākums Atslēgvārdi Maksātnespēja

Atslēgvārds: maksātnespēja

EST noraida ABLV Bank apelācijas sūdzību par bankai nelabvēlīgo spriedumu

Eiropas Savienības Tiesa (EST) 6.maijā noraidīja ABLV Bank apelācijas sūdzību lietā, kurā banka vērsās pret Eiropas Centrālās bankas (ECB) un Vienotā noregulējuma valdes (VNV)...

Apstiprina noteikumus finanšu noziegumu novēršanai kredītiestāžu likvidācijas procesā

Noteikumi nosaka, kādiem elementiem jābūt iekļautiem metodoloģijā, kādiem risku paaugstinošiem faktoriem jāpievērš uzmanība likvidācijas vai maksātnespējas procesā.

Kosmētikas ražotāja Dzintars kreditori iesnieguši prasījumus par 16,96 milj. eiro

Maksātnespējīgā kosmētikas ražotāja AS Dzintars kreditori ir iesnieguši prasījumus par kopumā 16,961 miljonu eiro, liecina Maksātnespējas reģistrā publiskotā informācija. 

Eiropas Centrālā banka anulē AS PNB Banka licenci

FKTK pērn 12.septembrī iesniedza šādu priekšlikumu ECB izskatīšanai, ņemot vērā  Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas 12.septembra lēmumu pasludināt PNB Banku par maksātnespējīgu.

Olainfarm sarunu turpinājums. Krieķim vienaldzīgas mantinieču intereses – galvenais «tikt pie cipara»

Mārtiņam Krieķim pašam, visticamāk, bijuši nodomi vest AS Olainfarm līdz maksātnespējai. Par to liecina publiskotajā sarunu ierakstā paustais, ka juristam ir absolūti vienaldzīgas mantinieču intereses – galvenais, lai viņš pats «tiek pie cipara».

Parlamentāriešiem pretēji viedokļi par nodokļa piemērošanu maksātnespējas procesā pārdotajiem īpašumiem

Saeimas Nodokļu politikas apakškomisijā izskanējuši pretēji viedokļi par to, vai nākotnē piemērot kapitāla pieauguma aplikšanu ar nodokli, ja maksātnespējas procesā par lielāku nekā pirkuma cenu pārdoti nekustamie īpašumi.

Ziņas