Sākums Atslēgvārdi Mārtiņš Krieķis

Atslēgvārds: Mārtiņš Krieķis

Gads pēc Rebenoka slepkavības. Joprojām izmeklē divas nozieguma versijas

Apritot vienam gadam kopš advokāta Pāvela Rebenoka slepkavības, policija turpina izmeklēt divas nozieguma versijas – joprojām tiek pieļauts gan tas, ka slepkavība varētu būt...

Portāls: Piespriests divu gadu cietumsods – Krieķa tumšā pagātne

Juristam Mārtiņam Krieķim, kas bijis noslepkavotā advokāta Pāvela Rebenoka tuvs draugs, pirms daudziem gadiem, izrādās, esot piespriests divu gadu cietumsods.

Rebenoks sists ar rokām, kājām un dēļiem, nolaupīti dārgi rokaspulksteņi un juvelierizstrādājumi

Laupītāji upurus pārsteiguši, nezvanot pie durvīm, bet ielaužoties pa tām no pagalma puses. Teritorijā nav bijusi uzstādīta videonovērošana un mājā tobrīd nav bijusi ieslēgta signalizācija.

Policija patlaban izskata divas versijas par Rebenoka slepkavību

Viena versija ir, ka slepkavība saistīta ar laupīšanu, bet otra – ar viņa profesionālo darbību. Policija gan neprecizē, ar kādu tieši profesionālo darbību, proti, advokāta, uzņēmējdarbību vai politisko darbību.

Nogalināts advokāts Pāvels Rebenoks; lietā arī viens cietušais

Valsts policijā atklāja, ka advokāts šonakt ir atrasts nogalināts. Aģentūras LETA rīcībā esošā informācija liecina, ka advokāts nogalināts savās mājās un noziedznieki ēkā veikuši arī laupīšanu.

AS Olainfarm lielākajam akcionāram mainīta uzņēmuma valde

Uzņēmumu reģistra 24.aprīlī pieņemtais lēmums atceļ virkni lēmumu, kas tika pieņemti pēc Pētera Rubeņa iecelšanas SIA Olmafarm valdē 2019.gada 12.jūlijā – izmaiņas uzņēmuma valdes sastāvā u.c.

Atjaunots Nemiro deputāta mandāts Saeimā

Deputāta mandāts atjaunots pēc Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas ziņojuma uzklausīšanas, un tā atjaunošanai nebija nepieciešams balsojums.

KPV LV ekonomikas ministra amatam virza Vitenbergu; Ģirģens pieļauj pielaides zaudēšanu

KPV LV pirmdien, 16.martā, bija pulcējusies, lai pārrunātu izveidojušos situāciju saistībā ar Krišjāņa Kariņa aicinājumu partijai virzīt jaunu ekonomikas ministra amata kandidātu.

Ziņas