Sākums Atslēgvārdi Mazā rokas

Atslēgvārds: mazā rokas

EK aicina uz saskaņotu ES dalībvalstu atteikšanos no pandēmijas ierobežojumiem

Eiropas Komisija nākusi klajā ar plānu ES dalībvalstu kopīgai pandēmijas ierobežošanai ieviesto noteikumu atcelšanai. Ieteikts, ka dalībvalstīm ir savstarpēji jāsaskaņo pārvietošanās noteikumu atcelšana.

Lietuvā izolēs mazpilsētu lokāla COVID-19 uzliesmojuma dēļ

Lietuvas valdība lēmusi norobežot no ārpasaules Nemenčines mazpilsētu Viļņas tuvumā, jo tajā satraucošā ātrumā izplatījies jaunais koronavīruss, tā trešdien, 15.aprīlī, paziņojis Lietuvas premjerministrs Sauļus Skvernelis.

Krievijā COVID-19 gadījumu skaits dienā audzis par 3 388

Krievijā par spīti plašiem pārvietošanās un uzņēmējdarbības ierobežojumiem turpina augt dienā apstiprināto saslimšanas gadījumu skaits ar COVID-19. Trešdien, 15.aprīlī, reģistrēti 3 388 jauni saslimšanas gadījumi, to kopskaitam valstī sasniedzot 24 490, vēsta Krievijas valsts ziņu aģentūra TASS.

Igaunijā bezdarbs visstraujāk aug jauniešu vidū

Igaunijā, kur ārkārtas situācijas un COVID-19 uzliesmojuma dēļ aug bezdarba līmenis, lielākais darbu zaudējušo iedzīvotāju skaita kāpums novērots jauniešu vidū, no kuriem daudzi bijuši nodarbināti pakalpojumu sektorā, ziņo Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

ASV aptur finansējumu Pasaules Veselības organizācijai un saņem pretreakciju

ASV, kas šobrīd ir valsts ar vislielāko COVID-19 upuru skaitu, ir paziņojusi par finansējuma apturēšanu Pasaules Veselības organizācijai. Lēmumu ir nopēlis ANO ģenerālsekretārs.

ASV armija: Pierādījumi liecina par koronavīrusa rašanos dabīgā ceļā

ASV izlūkdienesti izskata pieļāvumu, ka jaunā koronavīrusa uzliesmojums aizsācies kādā Ķīnas laboratorijā, tomēr pagaidām pierādījumi liecina par postošā vīrusa dabīgu pāriešanu uz cilvēkiem, pavēstījusi ASV armijas vadība.

Britu pansionāti ziņo par 521 iepriekš nereģistrētu COVID-19 nāves gadījumu

Lielbritānijā strauji audzis no COVID-19 komplikācijām mirušo cilvēku skaits, kad pansionāti paziņojuši par nāves gadījumiem tajos. Britu oficiālajā statistikā līdz šim iekļauti tikai slimnīcās mirušie cilvēki, ziņo raidsabiedrība BBC.

Igaunijā dīkstāves pabalsti izmaksāti 22 000 darbinieku

Igaunijas Bezdarba apdrošināšanas fonds ir izmaksājis 19 miljonus eiro COVID-19 saimnieciskās dīkstāves vai grūtību skaitu uzņēmumu darbiniekiem algu kompensācijās jeb dīkstāves pabalstos, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Ziņas