Sākums Atslēgvārdi Mazgā rokas

Atslēgvārds: mazgā rokas

Darbību apturēs… Valdība skaidro, kas notiks, ja Latvija nonāks «sarkanajā zonā» ar COVID-19 izplatību

Plānā, kurā skaidrota ierobežojumu ieviešana pie konkrētiem saslimstības rādītājiem, ir izvirzīti trīs faktori, kas vainu atsevišķi vai arī kombinācijā ar citiem noved pie ceturtās riska kategorijas jeb ļoti augsta riska situācijas.

Cilvēkiem nogurstot no ierobežojumiem, jāpielieto radošāki risinājumi

Runājot par distancēšanos, infektologs uzsvēra, ka tas ir galvenais paņēmiens vīrusa izplatības ierobežošanai, bet maskas ir tikai palīglīdzeklis, kas jālieto tur, kur drošas distances ieturēšana nav iespējama.

Vairums jaunatklāto COVID-19 gadījumu reģistrēti Rīgā, Daugavpilī un Kuldīgā

No pagājušajā diennaktī atklātajiem kopumā 77 inficēšanās ar COVID-19 gadījumiem 54 atklāti trīs pašvaldībās – Rīgā, Daugavpilī un Kuldīgas novadā.

Citskovskis: Pagaidām COVID-19 izplatības dēļ netiek apsvērti plašāki ierobežojumi

«Pirmdien darba grupa analizēs aktuālo situāciju un nepieciešamības gadījumā, balstoties uz epidemiologu un citu ekspertu ieteikumiem, pieņems lēmumus.»

SPKC atgādina piesardzības pasākumu ABC, sākoties jaunajam mācību gadam

«Māciet bērnu ar savu piemēru, jo, bērns pieaugot, pārņem ģimenē iedibinātās tradīcijas un veselībai svarīgos paradumus, kā, piemēram, roku mazgāšanas un elpceļu higiēnas kultūru.»

Ukraina slēgs robežas ārvalstniekiem, dienā reģistrē 1 670 jaunus inficētos

Ukraina liegs valstī līdz septembra beigām ieceļot ārvalstniekiem, lai ierobežotu jaunā koronavīrusa izplatību, paziņojis Ukrainas premjerministrs Deniss Šmihals.

Ziņas