Sākums Atslēgvārdi Mediķu algas

Atslēgvārds: mediķu algas

Satversmes tiesa vērtēs 2020.gada budžetā noteikto mediķu algu pieaugumu

Pieteikuma iesniedzējs norādījis uz Veselības aprūpes finansēšanas likuma pārejas noteikumu 11.punktu, kurā noteikts finansējums veselības aprūpes darbinieku darba samaksas paaugstināšanai.

Tiesībsargs: Nav pieņemams mediķu atalgojuma reformai noteiktais termiņš

Veselības ministrija piedāvā lēzeni celt ārstu atalgojumu, ikgadēji to palielinot par 11,5%, līdz 2027.gadā tas sasniegs 3 833 eiro tagadējo 2 003 eiro vietā.

VM piedāvā ārstu atalgojumu pakāpeniski palielināt līdz 3 833 eiro

Veselības ministrija piedāvā lēzeni palielināt ārstu atalgojumu, ikgadēji to palielinot par 11,5% gadā, līdz 2027.gadā tas sasniegs 3 833 eiro tagadējo 2 003 eiro vietā.

BNN nedēļas apkopojums: Sods par krāpšanos ar OIK. Pensionāru atlaides. VZD jauna vadītāja

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kas skaidroti tādās tēmās kā EksportsDaži nav vienlīdzīgāki par citiem, Mediķu maksAmatsFinansējums un Sods.

Kariņš: Mediķu atalgojumu varētu palielināt, ja visi maksātu līdzvērtīgas minimālās sociālās iemaksas

Mediķu atalgojumu iecerētajā apmērā varētu palielināt, ja jau no nākamā gada par visiem faktiski strādājošajiem tiktu maksātas līdzvērtīgas minimālās sociālās iemaksas.

VK: Aizvien nav izdevies uzlabot ģimenes ārstu pieejamību

Divu gadu laikā, kopš VK revīzijas par ambulatorās veselības aprūpes efektivitāti, nav izdevies ieviest nevienu no ieteikumiem, lai ģimenes ārstu loma veselības aprūpē daudz vairāk atbilstu pacienta interesēm un uzlabotos šo ārstu pieejamība.

Ziņas