Sākums Atslēgvārdi Miljards

Atslēgvārds: miljards

ES austrumu Trīs jūru reģionam ASV apsola miljarda eiro atbalstu

Tallinā aizvadīta Baltijas, ASV un citu Trīs jūru iniciatīvā iesaistīto valstu attālināta galotņu sanāksme. Vašingtona tajā paudusi apņemšanos atbalstīt reģiona transporta un enerģētikas infrastruktūras projektus ar vienu miljardu ASV dolāru, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Dombrovskis: ES dalībvalstīm nevajadzētu kavēties ar nacionālo ekonomikas noturības plānu izstrādi

EK priekšsēdētājas izpildvietnieks uzsvēra, ka nākamajam ES daudzgadu budžetam jāstājas spēkā 2021.gada 1.janvārī, tāpēc galīgā vienošanās par to būtu jāpanāk dažu mēnešu laikā.

Prezidents: Budžeta sarunās Latvija sasniegusi izcilu rezultātu un palīdzējusi novērst šķelšanos ES

Latvija kopējās interesēs aktīvi ir palīdzējusi novērst briestošo šķelšanos ES tiesiskuma jautājumā, šādu viedokli sociālajos tīklos paudis Latvijas prezidents Egils Levits.

ES dalībvalstis vienojas par 1,8 triljonu eiro budžetu un krīzes fondu

ES dalībvalstu un valdību vadītājiem bijušas nepieciešamas 90 stundas ilgas sarunas, lai panāktu vienošanos gan par bloka daudzgadu budžetu, gan par īpašu ekonomikas atjaunošanas fondu, ar kuru mērķdotāciju un aizdevumu veidā iecerēts palīdzēt valstīm un nozarēm atkopties no COVID-19 krīzes.

ES budžeta un atjaunošanas fonda sarunas turpinājušās līdz rīta gaismai

ES dalībvalstu un valdību vadītāju sarunas Briselē par bloka daudzgadu budžetu un ekonomikas atjaunošanas fondu turpinās kopš piektdienas. Naktī uz pirmdienu vienošanās joprojām nav panākta, kaut arī sarunas ritējušas cauru nakti līdz rīta gaismai.

Par daudz ES naudas Lietuvai nāktu par sliktu, uzskata eiroparlamentāriete

Liels ES krīzes finansējums Lietuvai noradītu vairāk slikta, nekā laba, jo Viļņai nav plāna naudas lietderīgai ieguldīšanai un papildu naudas pieplūdums valstī var padziļināt nevienlīdzību, vērtējusi lietuviešu eiroparlamentāriete Aušra Maldeikiene.

Ziņas