Sākums Atslēgvārdi Minimālā alga

Atslēgvārds: minimālā alga

Saeimas Budžeta komisija vērtēs ieceri paaugstināt minimālo algu līdz 630 eiro

Saeima ceturtdien, 9.septembrī, lēmusi nodot izskatīšanai parlamenta Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai tālākai izvērtēšanai 10 134 Latvijas pilsoņu kolektīvo iesniegumu par minimālo algu 630...

BNN nedēļas apkopojums: Algas pielikums. «Slēgtās» pašvaldības. Lietuvā varas maiņa

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kas skaidroti tādās tēmās kā «Slēgtās» pašvaldības, Kriminālprocess, Mājās palikšana, Varas maiņa, Algas pielikums, Finansējums un Odziņa.

Pašnodarbinātie, kuri saņem mazāk par minimālo algu, nodokļus maksās proporcionāli saņemtajam 10% apmērā

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš pēc tikšanās ar valdību veidojošajām partijām pastāstīja, ka 16.novembrī izdevies atrisināt atlikušos jautājumus, kas skar nākamā gada valsts budžetu.

Petraviča: Minimālās algas celšanu neatliksim, taču diskutējams ir pieauguma apmērs

«Protams, šobrīd ir jāskatās nedaudz savādāk. Līdz ar COVID-19 krīzi arī valstij sarūk ieņēmumi. Bet tas, ka ir jāceļ minimālā alga, tur pat diskusiju nevar būt.»

Nodokļu izmaiņu kontekstā piedāvā mainīt diferencēto neapliekamo minimumu un IIN likmes

Gaidāmo nodokļu izmaiņu kontekstā piedāvāts mainīt diferencēto neapliekamo minimumu un iedzīvotāju ienākuma nodokļa likmes. Vienlaikus paredzēts no 2021.gada celt minimālo algu no līdzšinējiem 430 eiro līdz 500 eiro.

Igaunijā minimālo algu paaugstina par 44 eiro

Igaunijā līdz ar 2020.gada sākumu minimālās mēnešalgas apmērs pirms nodokļu nomaksas audzis no 540 uz 584 eiro. Minimālā stundas likme paaugstināta no 3,21 eiro uz 3,48 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Ziņas