Sākums Atslēgvārdi Nelegālas cigaretes

Atslēgvārds: nelegālas cigaretes

VIDEO: Atklāj 3,5 miljonus iemūrētu kontrabandas cigarešu

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvaldē uzsākts kriminālprocess par tabakas izstrādājumu kontrabandu lielā apmērā. Atklājot pārkāpumu, valsts budžetam novērsti zaudējumi vairāk...

Pētījums: Nelegālās cigaretes pērn veidoja 20,4% no kopējā tirgus

Nelegālo cigarešu tirgus pērn sasniedza 20,4% no kopējā tirgus apmēra, kas ir par 3,6 procentpunktiem vairāk nekā 2019.gadā, kad šis rādītājs bija 16,8%, ziņo...

Saeima pieņem grozījumus tabakas izstrādājumu nelegālās tirdzniecības efektīvākai apkarošanai

Saeima galīgajā lasījumā pieņēmusi likumu grozījumus, kas cita starpā paredz noteikt kriminālatbildību par tabakas izstrādājumu nelikumīgu realizāciju neatkarīgi no tās apmēra.

Saeimas apakškomisija atbalsta priekšlikumus cīņā pret cigarešu nelegālo tirdzniecību

Atbilstoši TM rosinātajam priekšlikumam kriminālatbildība fiziskajām personām tiks paredzēta par tabakas izstrādājumu nelikumīgu realizāciju mantkārīgā nolūkā neatkarīgi no realizētā daudzuma.

Jelgavas novadā atrod vienu no lielākajām nelegālo cigarešu ražotnēm valsts vēsturē

VP Jelgavas novadā konstatēja nelegālo cigarešu ražotni, kas bija profesionāli izveidota un aprīkota ar modernām cigarešu izgatavošanas iekārtām, un ir viena no lielākajām nelegālo cigarešu ražotnēm valsts vēsturē.

Pētījums: Nelegālo cigarešu īpatsvars sasniedzis 16,8%

Aizvadītā gada nogalē nelegālo cigarešu tirgus īpatsvars Latvijā sasniedza 16,8%, kas ir samazinājums par 2,9%, salīdzinot ar 2018.gadu, liecina pētījumu kompānijas Nielsen pētījums.

Ziņas