Sākums Atslēgvārdi Nodokļu parādi

Atslēgvārds: nodokļu parādi

Oktobrī sarukuši nodokļu parādi

Latvijā šogad novembra sākumā kopējie nodokļu parādi, ieskaitot aktuālos, apturētos parādus un atmaksas termiņa pagarinājumus, bija 949,73 miljonu eiro apmērā.

BNN nedēļas apkopojums: Vētra ar aploksnēm. Pujāts atgriežas. Lukašenko netiek atzīts

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kas skaidroti tādās tēmās kā Rīga, Baltkrievija un ne tikai, OIK afēra, Amats, COVID-19, Nodokļi un Gribam ārstēt.

Nodokļu parādi Latvijā – zem miljarda eiro

Latvijā šogad septembra sākumā kopējie nodokļu parādi, ieskaitot aktuālos, apturētos parādus un atmaksas termiņa pagarinājumus, bija 994,164 miljonu eiro apmērā, kas ir par 0,7% mazāk nekā mēnesi iepriekš.

Nedaudz samazinās nodokļu parādi Latvijā

Aktuālie parādi, kuriem tiek aprēķināta nokavējuma nauda, 2020.gada 1.augustā veidoja 52,9% no kopējās parādu summas jeb 529,269 miljonus eiro.

BNN nedēļas apkopojums: Putina referendums. Ieteicamās maskas. IKP krituma ārzemju prognoze

Pēcjāņu nedēļa Latvijā nav bijusi pavisam klusa un mierīga – vēl mazāk tas tā bijis mūsu kaimiņzemē Krievijā, kur, pēc Vladimira Putina pretinieku vērtējuma,...

Kopējie nodokļu parādi Latvijā jūnija sākumā sasniedza 989,2 miljonus eiro

Latvijā šogad jūnija sākumā kopējie nodokļu parādi, ieskaitot aktuālos, apturētos parādus un atmaksas termiņa pagarinājumus, bija 989,207 miljonu eiro apmērā, kas ir par 3,6% vairāk nekā mēnesi iepriekš.

Ziņas