Sākums Atslēgvārdi Nodokļu parāds

Atslēgvārds: nodokļu parāds

Pirmās dienas rītā gada deklarācijas iesniegšanai pieteikuši vairāk nekā 62 400 iedzīvotāju

Valsts ieņēmumu dienestā (VID) gada ienākumu deklarācijas pirmdienas, 1.marta, rītā, kas ir pirmā deklarāciju iesniegšanas diena, pieteikuši vairāk nekā 62 400 iedzīvotāju, intervijā Latvijas...

Reirs: Budžeta deficīts šogad varētu būt miljarda eiro apmērā

«Budžeta deficīts varētu būt apmēram miljards eiro jeb 9–10% no nodokļu ieņēmumiem,» teica finanšu ministrs, piebilstot, ka šobrīd iztrūkums budžetā veido apmēram 500 miljonus eiro.

Kopējie nodokļu parādi Latvijā jūlija sākumā sasniedza 1,014 miljardus eiro

Latvijā šogad jūlija sākumā kopējie nodokļu parādi, ieskaitot aktuālos, apturētos parādus un atmaksas termiņa pagarinājumus, bija 1,014 miljardu eiro apmērā, kas ir par 2,5% vairāk nekā mēnesi iepriekš.

Dīkstāves reglamentu piemēros uzņēmumiem ar nodokļu parādiem

Ar grozījumiem noteikumos paredzēts, ka dīkstāves pabalstu varēs saņemt darbinieki no tāda krīzes skarta darba devēja, kam uz pieteikuma iesniegšanas brīdi nodokļu parāds nepārsniedz 1 000 eiro. 

Obligātās deklarācijas var iesniegt līdz 1.jūnijam; VID aicina to darīt elektroniski

VID aicina nesniegt deklarācijas tieši marta pirmajās dienās, jo gadījumā, ja sistēmai vienlaicīgi cenšas pieslēgties neadekvāti liels lietotāju skaits, tās darbība var tikt apgrūtināta un deklarācijas iesniegšana tajā brīdī vienkārši var nebūt iespējama.

Tiesa kosmētikas ražotāju Dzintars pasludina par maksātnespējīgu

Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesa pasludinājusi kosmētikas ražotāju AS Dzintars par maksātnespējīgu un par maksātnespējas procesa administratoru iecēla Jāni Ozoliņu.

Ziņas