Sākums Atslēgvārdi Nodokļu reforma

Atslēgvārds: nodokļu reforma

Rutkaste: Jaunākais piedāvājums nodokļu reformas jomā ir solis pareizā virzienā

Kopumā jaunais nodokļu reformas piedāvājums ir vērtējams kā solis pareizajā virzienā, jo Latvijā darbaspēka nodokļu slogs ir salīdzinoši liels – virs vidējā rādītāja OECD valstīs, kā arī augstāks nekā Lietuvā un Igaunijā.

FM nāk klajā ar jaunu piedāvājumu nodokļu reformā

Jaunākais Finanšu ministrijas piedāvājums nodokļu reformas jomā paredz samazināt sociālo nodokli, palielināt diferencētā neapliekamā minimuma piemērošanas slieksni un ieviest obligātu minimālo sociālo iemaksu.

Nespējot vienoties, koalīcijā «iesaldētas» sarunas par izmaiņām nodokļos

JKP uzstājot uz neapliekamā minimuma celšanu līdz 500 eiro no 2021.gada, piecas koalīcijas partijas uz nenoteiktu laiku ir pārtraukušas sarunas par plānotajām izmaiņām nodokļos.

Kazāks: Nodokļu reforma jāturpina īstenot kaut vai daļēji

«Skaidrs, ka visu nodokļu sistēmu revidēt šogad var neizdoties, bet ir atsevišķas lietas, ko var izdarīt. Piemēram, savest kārtībā veselības aprūpes finansējumu, vai arī ieviest izmaiņas mikrouzņēmumu nodokļa sistēmā.»

Fiskālās disciplīnas padome iesaka atlikt nodokļu reformas ieviešanu

Tiek atgādināts, ka nav pieļaujama neattaisnota budžeta deficīta palielināšana, kas negatīvi ietekmētu Latvijas kredītreitingu un apgrūtinātu pieeju starptautiskiem finanšu tirgiem.

Ziņas