Sākums Atslēgvārdi Novadu reforma

Atslēgvārds: novadu reforma

Skultes pievienošanu Saulkrastu novadam atzīst par neatbilstošu Satversmei, bet Ikšķiles pievienošanu Ogres novadam – par atbilstošu

Satversmes tiesa (ST) piektdien, 12.martā, Skultes pagasta pievienošanu Saulkrastu novadam atzina par neatbilstošu pamatlikumam, bet Ikšķiles pilsētas un Tīnūžu pagasta pievienošanu Ogres novadam –...

No 2021.gada vidus Latvijā būs 42 pašvaldības

Par balsoja deputāti no Jaunās vienotības, KPV LV, Attīstībai/Par, Jaunās konservatīvās partijas un nacionālās apvienības Visu Latvijai–Tēvzemei un brīvībai/LNNK Saeimas frakcijām.

Pēc teritoriālās reformas pieņemšanas tā, visticamāk, vēl būs jākoriģē, vērtē Kariņš

«Ir jāturpina runāt ar cilvēkiem, bet nebūs tā, ka šādas reformas rezultātā pilnīgi visi būs vienmērīgi apmierināti, bet mums ir jāiet uz labāko iespēju,» atzina Kariņš.

Pirmais lasījums: Saeimā atbalsta pašvaldību deputātu skaita samazināšanu par teju 1 000

Saeima konceptuāli atbalstījusi grozījumus pašvaldību vēlēšanu likumā, kas paredz noteikt ievēlamo deputātu skaitu jaunajās pašvaldībās pēc 2021.gada pašvaldību vēlēšanām.

Koalīcijā panākta vienošanās par administratīvo reģionu izveidi

Koalīcijā konceptuāli panākta vienošanās par administratīvo reģionu izveidi, informē Jaunās konservatīvās partijas pārstāvis Oskars Muksimovs.

Saeima konceptuāli atbalsta pašvaldību skaita samazināšanu

Saeima konceptuāli atbalstījusi Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumprojektu. Par pašvaldību reformas likumprojektu balsoja 70 deputāti, bet pret bija 13 deputāti.

Līdz ar novadu reformu plāno noteikt minimālo audzēkņu skaitu skolās

Izglītības un zinātnes ministrija līdz ar novadu reformu rosina noteikt minimālo pieļaujamo audzēkņu skaitu ne tikai skolās, bet arī to filiālēs.

Ziņas