Sākums Atslēgvārdi Novičok

Atslēgvārds: Novičok

Pēc Navaļnija protestētāju arestiem Krievijā Polija aicina pastiprināt ES sankcijas

Pēc nedēļas nogales masu protesta akcijām Krievijā un protestētāju aizturēšanām ES dalībvalstu ārlietu ministri pirmdien, 25.janvārī, spriedīs, kā reaģēt uz notiekošo. Polija ir aicinājusi ES ieviest papildu sankcijas pret Krieviju.

Krievijā pirms opozīcijas protestiem aiztur Navaļnija līdzgaitniekus

Krievijas opozīcija nedēļas nogalē plāno valsts mēroga protestus, taču pret to rīkotājiem un jau aizturētā opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija līdzgaitniekiem ir izvērsta arestu kampaņa.

Krievijā Navaļnijam piespriež 30 dienas ieslodzījumā, gaidāmi protesti

Krievijā tiesas sēdē, kas notikusi policijas iecirknī, krievu opozicionāram Aleksejam Navaļnijam, piespriests 30 dienas ilgs pirmstiesas apcietinājums saistībā ar probācijas noteikumu pārkāpšanu laikā, kad vīrietis atlaba no smagas saindēšanas Vācijā.

Baltija un ES prasa Krievijai atbrīvot Navaļniju

Pēc krievu opozīcijas politiķa Alekseja Navaļnija aizturēšanas Maskavā, triju Baltijas valstu, ES un ASV ārlietu pārstāvji pieprasījuši Krievijas varastiestādēm viņa atbrīvošanu, liecina Latvijas Ārlietu ministrijas paziņojums un britu raidorganizācijas BBC informācija.

Navaļnijs plāno šonedēļ atgriezties Krievijā

Krievijas opozīcijas politiķis, kurš kopš augusta ārstējies Vācijā, atlabstot indēšanas ar ķīmisko ieroci Sibīrijā, paziņojis, ka šonedēļ atgriezīsies dzimtenē. Tur pret viņu šobrīd vēršas vairākas federālās tiesībsargājošās iestādes.

Krievijas drošībnieki Navaļnija sarunu ar iespējamo indēšanas grupas dalībnieku sauc par viltotu

Novičok indēšanas mēģinājumu pārcietušais Krievijas pretkorupcijas aktīvists Aleksejs Navaļnijs publicējis ierakstu sarunai ar vīrieti, kurš, pēc Navaļnija teiktā, ir Krievijas Federālā Drošības dienesta darbinieks, kurš slēpis ķīmiskā ieroča pēdas uz lietiskiem pierādījumiem.

Pētnieciskie žurnālisti un Navaļnijs norāda uz Krievijas drošībnieku lomu viņa indēšanā

Saistībā ar Krievijas pretkorupcijas aktīvista Alekseja Navaļnija indēšanu starptautiskais pētnieciskās žurnālistikas portāls Bellingcat un noziegumā cietušais ir publicējuši informāciju, augustā notikušajā indēšanā vainojot Krievijas Federālā Drošības dienesta darbiniekus.

ES ievieš sankcijas pret Krievijas amatpersonām par Navaļnija indēšanu

Es ir ieviesusi sankcijas pret sešām Krievijas amatpersonām un ķīmijas pētniecisko centru saistībā ar krievu pretkorupcijas aktīvista Alekseja Navaļnija indēšanu ar ķīmisko ieroci Novičok.

Ziņas

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!