Sākums Atslēgvārdi Noziegums

Atslēgvārds: noziegums

Pēc Navaļnija protestētāju arestiem Krievijā Polija aicina pastiprināt ES sankcijas

Pēc nedēļas nogales masu protesta akcijām Krievijā un protestētāju aizturēšanām ES dalībvalstu ārlietu ministri pirmdien, 25.janvārī, spriedīs, kā reaģēt uz notiekošo. Polija ir aicinājusi ES ieviest papildu sankcijas pret Krieviju.

Krievijā pirms opozīcijas protestiem aiztur Navaļnija līdzgaitniekus

Krievijas opozīcija nedēļas nogalē plāno valsts mēroga protestus, taču pret to rīkotājiem un jau aizturētā opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija līdzgaitniekiem ir izvērsta arestu kampaņa.

ASV: Ķīna ir pastrādājusi genocīdu pret uiguru mazākumtautību

Ķīna tās represijās pret uiguriem un citām, lielākoties, musulmaņu tautām ir pastrādājusi genocīdu, tā paziņojis ASV valsts sekretārs Maiks Pompeo.

Baltija un ES prasa Krievijai atbrīvot Navaļniju

Pēc krievu opozīcijas politiķa Alekseja Navaļnija aizturēšanas Maskavā, triju Baltijas valstu, ES un ASV ārlietu pārstāvji pieprasījuši Krievijas varastiestādēm viņa atbrīvošanu, liecina Latvijas Ārlietu ministrijas paziņojums un britu raidorganizācijas BBC informācija.

Navaļnijs plāno šonedēļ atgriezties Krievijā

Krievijas opozīcijas politiķis, kurš kopš augusta ārstējies Vācijā, atlabstot indēšanas ar ķīmisko ieroci Sibīrijā, paziņojis, ka šonedēļ atgriezīsies dzimtenē. Tur pret viņu šobrīd vēršas vairākas federālās tiesībsargājošās iestādes.

Vācijā apcietina iespējamu darknet noziedzīgā tirgus uzturētāju

Vācijas policija krimināllietā ir apturējusi darknet tīmeklī eksistējušas tirdzniecības platformas darbību. Prokurori norādījuši, ka platforma bijusi lielākā pasaulē un par narkotiku, zagtu kredītkaršu datu un ļaunprogrammatūras tirdzniecības vietas uzturēšanu ir apcietināts kāds Austrālijas pilsonis.

Krievijā pret Alekseju Navaļniju ierosināta jauna krimināllieta

Krievijā, kuras augstākās amatpersonas noliedz, vasarā valstī notikusi opozīcijas politiķa Alekseja Navaļnija indēšana, izmeklētāji ierosinājuši krimināllietu uz aizdomu pamata par iespējamu krāpšanos ar ziedojumiem.

Francijā atzīst 14 personu līdzdalību 2015.gada Parīzes teroraktos

Tiesa Francijā atzinusi 14 apsūdzētos par līdzdalībniekiem 2015.gada teroraktos satīras laikraksta Charlie Hebdo redakcijā un lielveikalā Parīzē, kuros tika nogalināti 17 cilvēki, vēsta vācu raidsabiedrība DW.

Ziņas

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!