Sākums Atslēgvārdi Represijas

Atslēgvārds: represijas

Baltkrievu emigrantiem Lietuvā prasa samaksu par bezmaksas naktsmītnēm

Kāda nevalstiskā organizācija Lietuvā vākusi ziedojumus, solot baltkrievu bēgļiem nodrošināt bezmaksas dzīvesvietu. Lietuvas sabiedriskā medija LRT žurnālisti noskaidrojuši, ka vairākiem cilvēkiem tomēr prasīta samaksa un novērotas citas negodprātības, taču organizācija tās noliedz.

Krievijā Navaļnijam piespriež 30 dienas ieslodzījumā, gaidāmi protesti

Krievijā tiesas sēdē, kas notikusi policijas iecirknī, krievu opozicionāram Aleksejam Navaļnijam, piespriests 30 dienas ilgs pirmstiesas apcietinājums saistībā ar probācijas noteikumu pārkāpšanu laikā, kad vīrietis atlaba no smagas saindēšanas Vācijā.

Ārlietu komisija paziņojumā neatbalsta hokeja čempionāta rīkošanu kopā ar Baltkrieviju

Saeimas Ārlietu komisija pirmdien, 18.janvārī, pieņēmusi paziņojumu par šī gada pasaules čempionāta hokejā vīriešiem norisi, neatbalstot tā rīkošanu Baltkrievijā un paužot atbalstu Latvijas gatavībai...

Navaļniju Krievijā sagaidīs ar brīvības atņemšanu, norāda amatpersonas

Par krievu opozīcijas politiķi Alekseju Navaļniju, kurš svētdien, 17.janvārī, plānojis atgriezties dzimtenē pēc atkopšanās no saindēšanas, ko, iespējams, pastrādājis Krievijas specdienests, cietumu pārvaldē saņemts rīkojums viņu aizturēt.

Rinkēvičs: Lukašenko režīma vardarbība anulēja progresu ES un Baltkrievijas attiecībās

Baltkrievijas autoritārā līdera Aleksandra Lukašenko režīma īstenotā vardarbība pret miermīlīgajiem protestētājiem pēc pagājušā gada 9.augusta falsificētajām prezidenta vēlēšanām anulēja Eiropas Savienības un Baltkrievijas vairāku...

Baltkrievijā Preses kluba vadību apsūdz par izvairīšanos no nodokļu nomaksas

Baltkrievijas varasiestādēm turpinot vēršanos pret žurnālistiem, neatkarīgā Baltkrievijas Preses kluba dibinātājai un darbiniekiem izvirzītas apsūdzības par izvairīšanos no nodokļu nomaksas un ar to saistītiem iespējamiem noziegumiem.

Nedēļa Lietuvā: Prezidents apstiprina valdību, Viļņā izmeklēs iespējamu Minskas spīdzināšanu

Aizvadītajā nedēļā Lietuvā zīmīgākie notikumi ziņās bija prezidenta atbalsts jaunās valdības sastāvam, ģenerālprokurora lēmums ierosināt izmeklēšanu uz aizdomu pamata par, iespējams, Baltkrievijas policijas veiktu spīdzināšanu Minskā un Tēvzemes Savienības–Lietuvas Kristīgo demokrātu līdera Gabrieļa Landsberģa kandidēšana uz trešo pilnvaru termiņu partijas galvgalī.

Baltkrievijā arī decembrī turpinās opozīcijas protesti un aizturēšanas

Baltkrievijā vairāk nekā 300 cilvēku aizturēti protesta akcijās pret Lukašenko režīmu, kurās pieprasīta politieslodzīto atbrīvošana. Protesta kustība valstī joprojām ir spēcīga arī četrus mēnešus pēc apšaubāmajām Baltkrievijas prezidenta vēlēšanām 8.augustā.

Ziņas

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!