Sākums Atslēgvārdi Rīdzinieki

Atslēgvārds: rīdzinieki

Rīdzinieku viedoklis par atkritumu apsaimniekošanu pilsētā nav viennozīmīgs

Rīgas iedzīvotāji, uzņēmumi un dzīvojamo māju apsaimniekotāji un pārvaldītāji pauž neapmierinātību ar pašreizējo atkritumu apsaimniekošanas sistēmu Rīgā, liecina Konkurences padomes (KP) organizētās patērētāju aptaujas dati. 37%...

Rīgā daudzdzīvokļu māju centralizēto siltumapgādi iespējams pārtraukt ātrāk

Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) klienti var pieņemt lēmumu par centralizētās siltumapgādes ātrāku pārtraukšanu, vēsta RNP pārstāve Una Grenevica. RNP norāda, ka pavasara mainīgajos laika apstākļos,...

Rīgas domes vēlēšanās rekordzema aktivitāte – nobalsojuši vien 40,6% vēlētāju

2005.gada pašvaldību vēlēšanās Rīgā nobalsoja 52,87%. 2001.gada pašvaldību vēlēšanās Rīgā nobalsoja 60,85% balsstiesīgo iedzīvotāju, bet 1997.gada vēlēšanās – 49,58%.

Pēc 94% balsu apkopošanas Rīgas domes vēlēšanās pārliecinošā vadībā AP/PRO

Otrajā vietā ar 16,81% balsu ir partija Saskaņa, savukārt trešajā vietā ierindojas partiju apvienība Jaunā vienotība, kas līdz šim saņēmusi 15,10% balsu.

Vēlēšanu iecirkņu vadītāji: Cilvēku plūsma ir vienmērīga un aktivitāte – mērena

Cilvēku plūsma sestdienas, 29.augusta, pēcpusdienā ir vienmērīga un aktivitāti varētu raksturot kā mērenu, tādu viedokli  pauda atsevišķi aptaujātie vēlēšanu iecirkņu vadītāji.

Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās līdz šim nobalsojuši 19,64% vēlētāju

Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās līdz šim nobalsojuši 83 000 vēlētāju jeb 19,64% no balsstiesīgajiem iedzīvotājiem, liecina CKV publiskotā informācija.

Līdz šim Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās nobalsojuši 44 367 jeb 10,5% vēlētāju

Vislielākā aktivitāte bijusi vēlēšanu iecirknī tirdzniecības centrā Gaiļezers. Tur divās dienās no reģistrētajiem 4 869 balsstiesīgajiem nobalsojuši 985 jeb 20,23% vēlētāju.

Ziņas