Sākums Atslēgvārdi Rīgas domes vēlēšanas

Atslēgvārds: Rīgas domes vēlēšanas

Deviņas partijas dabūjušas sodu par pārkāpumiem Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās

Par pārkāpumiem Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) administratīvos naudas sodus piemērojis vairākām partijām, tostarp arī Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem,...

Rīgas domē amatos apstiprina jaunos komiteju priekšsēdētājus

Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komiteju 13 deputātu sastāvā vadīs Rīgas domes priekšsēdētāja vietniece Linda Ozola.

NEPLP piemēro sodu Rīga TV24 par priekšvēlēšanu aģitācijas pārkāpumiem

Slēpta priekšvēlēšanu aģitācija raidījumos izpaudās kā pārmērīga politisko spēku Attīstībai/Par!, Progresīvie un Gods kalpot Rīgai atribūtikas izvietošana.

BNN nedēļas apkopojums: Vētra ar aploksnēm. Pujāts atgriežas. Lukašenko netiek atzīts

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kas skaidroti tādās tēmās kā Rīga, Baltkrievija un ne tikai, OIK afēra, Amats, COVID-19, Nodokļi un Gribam ārstēt.

Rīgas pilsētas vēlēšanu komisija apstiprina domes ārkārtas vēlēšanu rezultātus

Rīgas pilsētas vēlēšanu komisija nolēmusi apstiprināt domes ārkārtas vēlēšanu rezultātus, pēc tam, kad ceturtdien kopējiem rezultātiem tika pieskaitītas iepriekš par nederīgām atzītās balsis no trīs vēlēšanu iecirkņiem.

Balsu pārskaitīšana trijos iecirkņos nav ietekmējusi Rīgas domes sastāvu

Pēc 661 iepriekš par nederīgu atzītas vēlēšanu aploksnes atvēršanas un tajās esošo biļetenu saskaitīšanas nav mainījies ne partiju iegūto mandātu sadalījums Rīgas domē, ne arī pašvaldībā ievēlētie deputāti.

Ziņas