Sākums Atslēgvārdi Rihards Kols

Atslēgvārds: Rihards Kols

Raidījumā: Saeimas deputātu tikšanās ierakstu ar viltus Volkovu izmanto Krievijas televīzijā

Dienasgaismu ieraudzījis sarunas ieraksts starp Saeimas Ārlietu komisijas deputātiem un viltvārdi, kurš izlikās par Kremļa opozicionāra Alekseja Navaļnija kolēģi Leonīdu Volkovu. Saruna notika pavasarī,...

Rosina lidostā ieviest visu iebraucēju kontroli cīņai pret COVID-19

Pašlaik caur citām Eiropas Savienības valstīm Latvijā var iekļūt un iekļūst cilvēki no COVID-19 tā sauktā «sarkanā saraksta» valstīm, un mūsu valsts struktūru pārstāvji par tām neuzzina.

Pirms Otrā pasaules kara beigu 75.gadadienas Saeimā izskan bažas par Krievijas centieniem pārskatīt vēsturi

«Šī ir mūsu kopējā vēsture, kuru nevar noliegt, mazināt tās nozīmi vai saukt par «vēstures pārrakstīšanu», kā norādes uz faktiem labpatīk ciniski interpretēt Kremļa «pareizās vēstures» kanālos.»

Saeimas komisijā nevienojas par darba grupu Uzvaras laukuma attīstības ieceres izstrādei

Saeimas Ārlietu komisijas sēdē nav izdevies panākt vienošanos par nolikumu darba grupai, kurai vajadzētu izstrādā likumprojektu par Uzvaras parkā esošā pieminekļa apkārtnes tālāko attīstību.

Jaunu seju Uzvaras piemineklim? Saeimā apspriež ideju Uzvaras parku pārveidot atbilstoši tā sākotnējai idejai

Uzvaras parkā esošā pieminekļa apkārtni varētu pārveidot atbilstoši Latvijas neatkarības pirmajā periodā sāktajai Uzvaras laukuma izveidei, kā arī izvietot informatīvās plāksnes, kurās būtu atspoguļots pieminekļa vēsturiskais konteksts.

Ziņas