Sākums Atslēgvārdi Robežas

Atslēgvārds: robežas

Vācijai šķiet likumīgs Lietuvas un Polijas lūgtais ES finansējums robežas žogam

Pēc Lietuvas un Polijas lūguma, lai ES palīdz abām valstīm finansēt žogu būvniecību gar to robežu ar Baltkrieviju, Vācijas iekšlietu ministrs Horsts Zēhofers (Horst...

Covid-19 dēļ Latvijas pilsoņi līdz gada beigām bez vīzas nevarēs ieceļot Kazahstānā

Covid-19 pandēmijas dēļ Latvijas un vēl 53 valstu pilsoņi līdz gada beigām bez vīzas nevarēs ieceļot Kazahstānā, pavēstījusi Kazahstānas Ārlietu ministrija. «Turpinot centienos cīņā ar...

Somija robežšķērsošanas liegumu gatavojas atcelt maijā

Somijas valdība nākusi klajā ar plānu valsts izejai no Covid-19 ierobežojumiem. Valstī ilgstoši saglabājoties zemam Covid-19 izplatības līmenim, ierobežojumu atcelšana tomēr plānota ilga un...

Iebraucot Igaunijā, būs vajadzīgas negatīvas COVID-19 analīzes

Ieceļojot Igaunijā no 15.janvāra būs jāuzrāda negatīvi COVID-19 analīžu rezultāti, tā ceturtdien, 7.janvārī, paziņojis Igaunijas ārlietu ministrs Urmass Reinsalu. Šobrīd valstī šāda prasība nav obligāta.

Baltkrievijā atsāk sist protestētājus, bet masu gājieni turpinās

Gājienos Minskā protestu divpadsmitajā svētdienā pēc kārtas piedalījušies vairāki desmiti tūkstoši cilvēku. Drošībnieki kļuvuši nežēlīgāki pret gājienu dalībniekiem, situši tos uz ielas un parkos un gaisā raidījuši brīdinājuma šāvienus, vēsta ASV medijs Radio Brīvā Eiropa.

Baltkrievija aizver robežas, Lukašenko ieceļ jaunu iekšlietu ministru

Baltkrievija ir ierobežojusi robežšķērsošanu uz valsts robežām ar Latviju un citām valstīm. Aleksandrs Lukašenko, pret kura režīmu vērsts valsts mēroga streiks, iecēlis jaunu iekšlietu ministru.

Latvijai nevajadzētu paaugstināt pašizolācijas slieksni, pārliecināta Viņķele

Latvijai nevajadzētu palielināt robežvērtību, no kuras uz valsti tiek attiecināta pašizolācijas prasība, no 16 uz 25 COVID-19 gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju.

Kariņš skeptisks par ideju pārskatīt kumulatīvo COVID-19 saslimstības robežu

«Tas ir lēmums, kam neesmu gatavs, ja vien pretī nebūs citi ierobežojoši pasākumi. Nedomāju, ka sabiedrība ir gatava atļaut vairāk ieceļot Latvijā, tajā pašā laikā mums pašiem atņemot rīcības brīvību.»

Ziņas