Sākums Atslēgvārdi Rūpniecības produkcija

Atslēgvārds: rūpniecības produkcija

Latvijā februārī rūpniecības produkcijas apjoms audzis par 1,5%

Latvijā 2021.gada februārī, salīdzinot ar 2020.gada februāri, rūpniecības produkcijas apjoms pēc kalendāri koriģētiem datiem salīdzināmajās cenās pieauga par 1,5%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati. To...

Septembrī Latvijā kāpums par 11% iekārtu ražošanā

Savukārt ražošanas apjoma kāpums bija iekārtu, mehānismu un darba mašīnu ražošanā – par 11%, datoru, elektronisko un optisko iekārtu ražošanā un trijās pēc īpatsvara lielākajās nozarēs.

Latvijā apstrādes rūpniecības produkcijas apjoms augustā samazinājies par 1,5%

Ražošanas apjoma kritums bija arī elektroenerģijas un gāzes apgādē – par 11,7%, bet ieguves rūpniecībā un karjeru izstrādē bija kāpums par 1,8%. Kopējā rūpniecības produkcijas izlaide samazinājās par 3%.

Latvijā jūnijā rūpniecības produkcijas apjoms samazinājies par 0,3%

Latvijas rūpniecības produkcijas apjoms 2020.gada jūnijā, salīdzinot ar 2019.gada jūniju, pēc kalendāri koriģētiem datiem salīdzināmajās cenās samazinājās par 0,3%.

Latvijā rūpniecības produkcijas apjoms aprīlī samazinājies par 9,2%

To ietekmēja apjoma kritums apstrādes rūpniecībā – par 9%, ieguves rūpniecībā un karjeru izstrādē – par 8,7% un elektroenerģijas un gāzes apgādē – par 10,8%.

Latvijā janvārī rūpniecības produkcijas apjoms samazinājies par 4,5%

Ražošanas apjoma kritums bija elektroenerģijas un gāzes apgādē par 11% un apstrādes rūpniecībā – par 3,6%, savukārt produkcijas apjoma pieaugums bija ieguves rūpniecībā un karjeru izstrādē – par 10,7%.

Ziņas