Sākums Atslēgvārdi šaušana

Atslēgvārds: šaušana

Krievijā Kazaņas šāvējam bijusi «tīra» pagātne, vērtē bērnu tiesībsargs

Jaunietim Krievijā, kurš tiek turēts aizdomās par deviņu cilvēku nogalināšanu šonedēļ kādā Kazaņas pilsētas skolā, nav bijusi iepriekšēja sodāmība vai citi zināmi likumpārkāpumi, secināts...

Igaunijā atlabst Lihulas šaušanā cietušie bērni

Igaunijā no slimnīcas ir izrakstīts otrais bērns, kurš jūnija sākumā cieta uzbrukumā ar šaujamieroci Lihulas pilsētā. Uzbrukumā tik nošauti divi cilvēki un trīs ievainoti, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Vācijā piemin Hānavas šaušanas upurus; uzbrukumus izmeklē kā terorismu

Vācijā šonedēļ Hānavā notikušo šaušanas uzbrukumu upuru skaits pieaudzis līdz deviņiem cilvēkiem. Policija norādījusi uz aizdomās turētā labēji ekstrēmistiskiem uzskatiem un noziegumus izmeklē kā terorismu, ziņo BBC un DW.

Vācijā sarīko šaušanas bāros; iespējamo uzbrucēju atrod mirušu

Vācijas policija atradusi mirušu personu, kuru tur aizdomās par šaušanas uzbrukumiem Hānavas pilsētā. Divos uzbrukumos pilsētas bāros ir nogalināti astoņi cilvēki un vēl pieci ievainoti, vēsta vācu raidsabiedrība DW.

Čehijā slimnīcas šaušanas aizdomās turēto atrod mirušu

Čehijā atrasts miris vīrietis, kuru policija tur aizdomās par sešu cilvēku nogalināšanu slimnīcā Ostravas pilsētā, vēsta Čehijas Radio.

Čehijā šaušana slimnīcā. Uzbrucējs aizbēg

Čehijā seši cilvēki nogalināti, kad otrdien kādā slimnīcā bruņots vīrietis atklājis uguni uz cilvēkiem uzgaidāmajā telpā, tā paziņojis Čehijas premjerministrs Andrejs Babišs.

Ziņas