Sākums Atslēgvārdi Sibīrija

Atslēgvārds: Sibīrija

Krievijā pazūd lidmašīna ar 28 cilvēkiem

Krievijas austrumos no gaisa dispečeru redzesloka pazudusi lidmašīna ar 28 cilvēkiem uz klāja, tā otrdien, 6.jūlijā, vēstīja Krievijas ziņu aģentūras, Francijas ziņu aģentūra AFP...

Krievijas reģionu vēlēšanās mandātus izcīna Navaļnija sabiedrotie

Krievijā, daļā valsts reģionu un pilsētu ir notikušas vēlēšanas. Tomskā, kur tika saindēts opozīcijas aktīvists Aleksejs Navaļnijs, saskaņā ar viņa līdzgaitnieku pausto vietas pašvaldībā izcīnījuši viņa atbalstīti politiķi.

Merkele: Navaļnija indēšana ar Novičok bija slepkavības mēģinājums

Vācijā konstatēts, ka Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs nonācis komā pēc saskares ar bēdīgi slaveno nervu indi Novičok. Vācijas kanclere Angela Merkele vērtējusi, ka Krievijā noticis viņa slepkavības mēģinājums.

Video: Publicēta Navaļnija pēdējā reportāža pirms saindēšanas

Saindētā Krievijas opozicionāra Alekseja Navaļnija līdzgaitnieki publicējuši video materiālu, ko viņš veidojis pirms nonāca bezsamaņas stāvoklī pēc saskares ar indi.

Krievija arestē kareivi pēc astoņu militārpersonu nonāvēšanas Sibīrijā

Austrumsibīrijā pēc traģiskas apšaudes armijas bāzē, kur nonāvētas astoņas militārpersonas, tiesa Krievijā likusi apcietināt kādu obligātā dienesta kareivi, vēsta Krievijas valsts ziņu aģentūra TASS. Aizdomās turamais pēc incidenta ticis aizturēts.

Krievijā izmeklē traģisko Sibīrijas zeltraču aizsprosta sabrukšanu

Par 15 cilvēku bojāeju Sibīrijā aizvadītajā nogalē, sabrūkot dambim uz Seibas upes, Krievijas varasiestādes uzsākušas krimināllietu par pārkāpumiem zeltraču kopmītņu ierīkošanā pie upes.

Ziņas