Sākums Atslēgvārdi SKDS

Atslēgvārds: SKDS

BNN nedēļas apkopojums: Krīze pierobežā. Augošie protesti pret Covid-19 sertifikātiem. Nemīlētais prezidents

Krīze ar bēgļiem no Baltkrievijas nedēļas laikā attīstījusies tik tālu, ka Latvijas valdība izsludinājusi ārkārtējo situāciju pierobežas joslā, vienlaikus domājot par žoga būvēšanu uz...

Levita darbības vērtējums – zemākais starp visiem Latvijas prezidentiem

Valsts prezidenta Egila Levita darbības novērtējums sasniedzis vēsturiski zemāko atzīmi, vēsta Latvijas Televīzijas raidījums Panorāma. Valsts prezidenta darbību pozitīvi vērtē vien 25% Latvijas iedzīvotāju, bet...

Politoloģe Kažoka: Šī valdība turpina darbu tikai tādēļ, ka tai nav alternatīvas

Pašlaik piecu partiju koalīcija Krišjāņa Kariņa (JV) vadībā ir stabila, jo tai īsti nav alternatīvu, bet ir skaidrs, ka vakcinācijas procesa vadība ietekmēs koalīcijas...

Gada laikā iedzīvotāju apmierinātība ar dzīvi palikusi teju nemainīga

Augstākais vērtējums fiksēts 2018.gadā, kad tas bija 6,97 balles, savukārt zemākais vērtējums reģistrēts 2009.gadā, kad vērtējums noslīdēja līdz 5,55 ballēm.

Jūlijā krities vēlētāju atbalsts ZZS

Aptaujā, kurā tika jautāts, par kuru partiju balsotu, ja rīt notiktu Saeimas, nevis Rīgas domes vēlēšanas, Saskaņai atbalstu pauduši 15,5% aptaujāto, kas ir augstākais rezultāts kopš 2019.gada augusta.

Arvien vairāk cilvēku nesaskata īpašus ieguvumus dzīvei Rīgā

Aptuveni puse jeb 56% iedzīvotāju uzskata, ka kopumā dzīve galvaspilsētā ir labāka nekā citur Latvijā, 24% respondentu uzskata, ka tā ir ievērojami labāka, savukārt vēl 32% domā, ka tā ir nedaudz labāka.

Aptauja: 86% uzskata, ka autoceļiem ir jābūt starp valsts budžeta prioritātēm

Kopumā 86% valsts iedzīvotāju uzskata, ka autoceļu tīkla uzturēšanai un remontdarbiem ir jābūt starp valsts budžeta prioritātēm, par to liecina pētījumu centra SKDS veiktās Latvijas iedzīvotāju aptaujas rezultāti.

Aptauja: Puse iedzīvotāju uzskata, ka valsts autoceļu būvdarbu kvalitāte ir uzlabojusies

Puse jeb 50% Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka pēdējo piecu gadu laikā ārpus apdzīvotām vietām esošo valsts autoceļu būvdarbu kvalitāte kopumā ir uzlabojusies, par to liecina pētījumu centra SKDS veiktās aptaujas rezultāti.

Ziņas