Sākums Atslēgvārdi Streiks

Atslēgvārds: streiks

Mediķu arodbiedrība streikam gatavojas lēnām, neizslēdzot sarunu atsākšanu ar ministriju

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) plānotajam streikam gatavojas lēnām un pakāpeniski, neizslēdzot iespēju atsākt sarunas ar Veselības ministriju (VM), intervijā Latvijas...

Baltkrievijā turpinās aizturēšanas, Tihanovska saņems Saharova balvu

Baltkrievijā aizvadītajā nedēļas nogalē turpinājušās protesta akcijas pret Aleksandru Lukašenko un viņa vadītā režīma represijām. Turpinājušās arī masu aizturēšanas. Tikmēr opozīcijas līdere Svetlana Tihanovska šonedēļ tiksies ar augstām amatpersonām Berlīnē un Briselē un saņems Saharova balvu.

Baltkrievija aizver robežas, Lukašenko ieceļ jaunu iekšlietu ministru

Baltkrievija ir ierobežojusi robežšķērsošanu uz valsts robežām ar Latviju un citām valstīm. Aleksandrs Lukašenko, pret kura režīmu vērsts valsts mēroga streiks, iecēlis jaunu iekšlietu ministru.

Baltkrievijā pēc ultimāta beigām sākas streiks

Baltkrievijas iedzīvotāji sākuši valsts mēroga streiku pēc tam, kad Aleksandrs Lukašenko nav pakļāvies opozīcijas līderes Svetlanas Tihanovskas ultimātam atkāpties no amata saistībā ar vēlēšanu rezultātu viltošanu.

Minskā protestē 100 000 cilvēku, Tihanovska izsludina ģenerālstreiku

Minskā vienpadsmito svētdienu pēc kārtas noticis masveidīgs protesta gājiens pret Aleksandra Lukašenko režīmu. Vairāk nekā 100 000 cilvēku pulcējušies uz gājienu dienā.

Igaunijā pēc skolotāju algu kāpuma «iesaldēšanas» brīdina par streiku

Igaunijas valdība lēmusi no 2021. līdz 2025.gadam apturēt skolotāju algas kāpumu, uz ko Igaunijas Izglītības personāla savienība atbildējusi ar ieceri sarīkot streiku, vēsta raidorganizācija ERR.

Baltkrievijā arestē, pratina opozīcijas Koordinācijas padomes locekļus

Baltkrievijas varas iestādes aizturējušas divus opozīcijas Koordinācijas padomes locekļus un izsaukušas uz nopratināšanu trešo – rakstnieci, Nobela prēmijas laureāti Svetlanu Aleksijeviču.

Ziņas