Sākums Atslēgvārdi Subsīdijas

Atslēgvārds: subsīdijas

Kultūrai un sportam Igaunijā piešķir 4,3 miljonu eiro valsts atbalstu

Igaunijā, kur tikai nesen Covid-19 otrā viļņa dēļ aizliegti kultūras pasākumi un amatieru un jauniešu sporta sacensības, valdība nolēmusi piešķirt 4,3 miljonus eiro lielu atbalsta finansējumu, vēsta Igaunijas raidorganizācija ERR.

VID izmaksājis dīkstāves pabalstus un algu subsīdijas kopumā 13,153 miljonu eiro apmērā

Valsts ieņēmumu dienests (VID) no 2020.gada 1.decembra līdz pirmdienai, 11.janvārim, izmaksājis dīkstāves pabalstus un algu subsīdijas kopumā 13 152 567 eiro apmērā, informē VID...

ES dalībvalstis vienojas reformēt bloka lauksaimniecības politiku

27 ES dalībvalstu zemkopības ministri ir vienojušies par bloka Kopējās lauksaimniecības politikas reformu, lai liktu lielāku uzsvaru uz vides aizsardzību.

BNN pēta | Vai Lietuvas ekonomika, subsīdiju lutināta, ir atguvusies no COVID-19 pirmās vētras?

Lietuvas galvenie makroekonomiskie rādītāji, ko valsts statistikas pārvalde publicēja augusta beigās, liecina par spēju svārstīgu laiku Lietuvas tautsaimniecībā, taču ceļš uz augšu ir skaidri redzams un spēj pārmākt bažas par, kā izskatās, neizbēgamu COVID-19 otro vilni un ekonomisku satricinājumu, ko tas radīs.

Mašīnbūves uzņēmumi lūdz ES subsīdijas, bet ES vēlas tās piesaistīt izmešiem

ES lielākie mašīnbūves uzņēmumi saskaras pieprasījuma kritumu un ir lūguši bloka subsīdijas nozarei. Brisele un vides aizsardzības organizācijas klimata krīzes apstākļos saskata iespēju subsidēt tikai klimatam draudzīgu auto ražošanu.

Ziņas