Sākums Atslēgvārdi Tēvzemes savienība

Atslēgvārds: Tēvzemes savienība

Lietuvas valdošie konservatīvie piedzīvo smagu kritumu reitingā

Lietuvas valdībā dominējošā partija Tēvzemes savienība-Lietuvas kristīgie demokrāti ir piedzīvojusi neierasti lielu vēlētāju atbalsta kritumu, kamēr prezidents Gitans Nausēda (Gitanas Nausėda) bauda lielu un...

BNN PĒTA | Vai Lietuvas parlamenta vēlēšanās gaidāms vadošo partiju fotofinišs?

Lietuvas lielākajai opozīcijas partijai, tā sauktajiem «konservatīvajiem», reitingi rāda sarūkošu vēlētāju atbalstu, kamēr lielākā koalīcijas partija, Zemnieku un zaļo savienība, ir spējusi vairot savu popularitāti.

Lietuvas Seimā strādā pieci miljonāri, ieskaitot lielāko partiju vadītājus

Lietuvas parlamentā strādā pieci likumdevēji, kuru rocība pārsniedz vienu miljonu eiro. Starp tiem ir lielāko pozīcijas un opozīcijas partiju galvas: Ramūns Karbausks un Gabrieliuss Landsberģis.

BNN PĒTA | Kāpēc lietuvieši politikā sliecas pa kreisi?

Kad Lietuvā tuvojas vēlēšanas, skaidri iezīmējas dalījums labējos un kreisajos politiskos spēkos, tomēr jau ilgāku laiku valstī skaidrā pārsvarā ir kreisi noskaņoti vēlētāji. No pēdējām septiņām Seima vēlēšanām piecās uzvaras laurus plūkušas kreisi noskaņotas partijas. Kā izskaidrot, ka lietuviešu vēlētāji priekšroku dod kreisajiem? Vai to apliecinās arī oktobrī gaidāmās vēlēšanas?

Ziņas