Sākums Atslēgvārdi Upuri

Atslēgvārds: upuri

Indonēzijā atrod avarējušās lidmašīnas melno kasti

Indonēzijas varasiestādes ir atradušas melno kasti lidsabiedrības Sriwijaya Air lidmašīnai, kas nedēļas nogalē avarēja jūrā ar 62 cilvēkiem uz klāja.

Norvēģijā pēc zemes nogruvuma turpina meklēt bezvēsts pazudušos

Norvēģijā pēc apjomīga zemes nogruvuma operatīvie dienesti atraduši septiņus bojāgājušos un vairāki iedzīvotāji ir pazuduši bez vēsts, vēsta britu raidorganizācija BBC.

Kols tiekas ar Armēnijas un Azerbaidžānas vēstniekiem, aicina pārtraukt karadarbību

Tūlītēji jāpārtrauc konflikta eskalācija Kalnu Karabahā un jāatgriežas pie sarunām starp Armēnijas un Azerbaidžānas pusēm.

Kalnu Karabahā ziņo par 50% iedzīvotāju došanos bēgļu gaitās

Kalnu Karabahā otro nedēļu turpinoties karadarbībai starp Armēniju un Azerbaidžānu, reģiona tiesībsargs paziņojis, ka bēgļu gaitās ir devusies aptuveni puse reģiona iedzīvotāju.

Video: Francijā lietavas izraisa postošus plūdus, zemes nogruvumus

Stipru lietavu izraisīti plūdi Francijas dienvidaustrumos prasījuši ne mazāk kā deviņu cilvēku dzīvības un radījuši apjomīgus zemes nogruvumus,.

Kaukāzā ziņo par Kalnu Karabahas konflikta pāriešanu uz pilsētām

Kaukāzā jau nedēļu turpinājusies karadarbība Kalnu Karabahas reģionā starp Armēniju un Azerbaidžānu. Raķetes un artilērijas šāviņi trāpījuši arī Azerbaidžānas pilsētās ārpus strīda reģiona.

Spānijā liedz izbraukt no galvaspilsētas COVID-19 izplatības dēļ

Spānijā, kas ir ES valsts ar visstraujāko COVID-19 izplatību, ir ieviesta daļēja karantīna galvaspilsētā Madridē, vēsta britu ziņu portāls The Guardian.

COVID-19 letālo gadījumu skaits pasaulē pārsniedz 1 000 000

Pasaulē ar jauno koronavīrusu saistīto nāves gadījumu skaits ir pārsniedzis 1 000 000, liecina ASV Džonsa Hopkinsa Universitātes apkopotie dati.

Ziņas

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!