Sākums Atslēgvārdi Uzliesmojums

Atslēgvārds: uzliesmojums

Valsts sociālās aprūpes centros COVID-19 konstatēts 11% klientu

Valsts sociālās aprūpes centros (VSAC) COVID-19 pašlaik konstatēts 11% klientu, informē Labklājības ministrijas (LM) Sociālo pakalpojumu departamenta vecākā eksperte Egita Dorožkina. Līdz nedēļas sākumam LM...

Lietuva par jauniem COVID-19 ierobežojumiem spriedīs ar uzņēmumiem

Lietuvas valdība trešdien, 2.septembrī, apspriedusi iespējamu bāru un naktsklubu darbības ierobežojumu ieviešanu, lai mazinātu COVID-19 izplatības uzliesmojumu. Sēdē nolemts ierobežojumus pagaidām neieviest, bet apspriest iespējamos risinājumus ar nozares asociācijām.

IZM: COVID-19 uzliesmojuma gadījumu Murjāņu Sporta ģimnāzijā reducēt uz visu izglītības sistēmu ir pāragri

Ģimnāzija seko līdzi visiem epidemiologu norādījumiem, lai mazinātu slimības izplatības riskus, turklāt skolas vadība ļoti savlaicīgi informējusi IZM par inficēšanās gadījumiem.

BNN PĒTA | Papildus maskām, kā Lietuva vēl reaģēs uz atkārtotu COVID-19 pacientu pieaugumu?

Lietuvā ir pastiprināti epidemioloģiskie pasākumi cīņā pret atkārtotu jaunā koronavīrusa inficēto skaita pieaugumu. Valstī pēdējās divās nedēļās ir apstiprināti 187 jauni saslimšanas gadījumi, un kopš pagājušās nedēļas sabiedriskās vietās atkal obligāti ir jānēsā elpceļu maskas. Kādi būs turpmākie soļi?

Infektoloģe: COVID-19 uzliesmojums Latvijā nav vērtējams kā būtisks, tomēr modrība zaudēta par agru

Pagājušajā nedēļā Latvijā novērotais COVID-19 uzliesmojums nav vērtējams kā būtisks, tomēr saslimušo skaita pieaugums liek domāt, ka sabiedrība zaudējusi modrību par agru.

COVID-19 uzliesmojuma dēļ aicina restorānu Aqua Luna un Riviera jūnija beigu apmeklētājus sekot līdzi veselības stāvoklim

Personām, kuras 27.jūnija vakarā apmeklējušas restorānu Aqua Luna vai 28.jūnija vakarā bijušas restorānā Riviera Rīgā, tuvākās divas nedēļas ir rūpīgi jāseko līdzi savam veselības stāvoklim.

Ziņas