Sākums Atslēgvārdi Uzņēmējdarbība

Atslēgvārds: uzņēmējdarbība

Igaunijā gaidāmi jauni ierobežojumi veikaliem, kafejnīcām un izklaides vietām

Igaunijā no nākamās nedēļas stāsies spēkā jauni ierobežojumu veikalu, kafejnīcu un izklaides vietu darbībai, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Zviedrijā pastiprina distancēšanās un nepulcēšanās ieteikumus

Zviedrijā, pieaugot COVID-19 izplatībai, 17 valsts apgabalos ieviesti jauni obligāta rakstura ieteikumi, cenšoties atturēt iedzīvotājus no uzturēšanās sabiedriskās telpās un pulcēšanās kopā ar cilvēkiem ārpus ģimenes.

Krievijā reģistrē vīrusa nāves gadījumu antirekordu, Maskavā jauni ierobežojumi

Krievijā trešdien, 11.novembrī, apstiprināti 432 jauni nāves gadījumi, kas saistīti ar jauno koronavīrusu. Smagākā situācija ir Maskavā, kur arī paziņots par jaunu uzņēmējdarbības ierobežojumu ieviešanu.

Polijā reģistrē augstāko mirstību no COVID-19, izziņo jaunus ierobežojumus

Polijā trešdien, 4.novembrī, reģistrēti antirekordi gan saslimstībā ar COVID-19, gan ar vīrusu saistīto nāves gadījumu ziņā. Valdība uz to reaģējusi ar paziņojumu par vēl stingrāku ierobežojumu ieviešanu nekā pašlaik.

Anglijā izziņo otro karantīnu, paredz vairāk COVID-19 upuru nekā pavasarī

Lielbritānijā, kur līdz šim no COVID-19 izraisītām komplikācijām ir miruši 46 555 cilvēki, valdība paziņojusi par atkārtotu karantīnas ierobežojumu ieviešanu Anglijā, jo prognozes liecina par iespējamu divreiz lielāku mirstību no vīrusa nekā pavasarī.

Eiropā maksātnespējas priekšā ir 193 lidostas

ES un Lielbritānijā vīrusa krīzes ietekme uz civilo aviāciju ir novedusi maksātnespējas priekšā 193 no kopskaitā 740 civilās aviosatiksmes lidostām, aplēsusi nozares sadarbības organizācija.

Nedēļa Lietuvā: Apsver 13.pensijas izmaksu, karantīna valsts vidienē, atver biznesa atbalstu fondu

Aizvadītajā nedēļā Lietuvā zīmīgākie notikumi ziņās bija vietēja mēroga karantīnas ieviešana Raseiņu rajonā, valdošās koalīcijas ierosinājums izmaksāt pensionāriem 13.pensiju un Lietuvas vēstnieka atsaukšana no Baltkrievijas.

Igaunijas tūrisma uzņēmumi satraukti par Somijas robežas slēgšanu

Somija šonedēļ slēgusi savu robežu ceļotājiem no Igaunijas. Tas satraucis igauņu tūrisma uzņēmumus, kuru ārvalstu klienti līdz šim lielais vairums bijuši viesi no Somijas, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Новости

Baidens plāno izsludināt ASV 100 masku nēsāšanas dienas

100 dienas ar elpceļu masku nēsāšanu ASV – šādu rīkojumu uzreiz pēc nākšanas pie varas iecerējis izdot jaunievēlētais ASV prezidents Džo Baidens. Valstī ar pasaulē lielāko COVID-19 nāves gadījumu skaitu pēc svētkiem atkal augusi vīrusa izplatība, vēsta vācu raidsabiedrība DW.

Ruks: Policija ar saviem darba pienākumiem pagaidām galā tiek veiksmīgi

Policija ar saviem darba pienākumiem pagaidām galā tiek veiksmīgi, 4.decembra intervijā Latvijas Televīzijai sacīja Valsts policijas (VP) priekšnieks Armands Ruks. Viņš nenoliedza, ka COVID-19 dēļ...

Vietām Latgalē un valsts centrālajā daļā uz autoceļiem izveidojies apledojums

Valsts centrālajā daļā un Latgalē atsevišķos ceļa posmos 4.decembra rītā izveidojies apledojums, kas apgrūtina braukšanu pa galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, brīdina VAS Latvijas Valsts...

Sērkociņi un pārtika. Ko vēl varēs veikalos iegādāties brīvdienās?

Brīvdienās tirdzniecības vietās nevarēs iegādāties Rīgas satiksmes e-talonu, bet varēs nopirkt sērkociņus, ceturtdien, 3.decembrī, preses konferencē informēja Ekonomikas ministrijas (EM) Iekšējā tirgus departamenta Konkurences,...

Brīvdienās gaidāmi plusi, pēc tam atgriezīsies sals

Tuvākajās septiņās dienās valstī gaidāmi mainīgi laikapstākļi – brīvdienās gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +2…+7 grādiem (pēc Celsija), savukārt pirmdien no austrumiem ieplūdīs aukstāka gaisa...

BNN PĒTA | Lietuvas prezidents «izbrāķē» jaunās valdības ministru kandidātus

Aizejošā Lietuvas valdība ir gatava šomēnes nolikt tās pilnvaras, taču jaunizveidotai koalīcijai ir radušās grūtības ar politiskā atbalsta gūšanu tās ministru amatu kandidātiem. Vairāki no tiem šaubas raisījuši prezidentam Gitanam Nausēdam, kurš saskatījis izglītības, pieredzes vai labas reputācijas trūkumu.

Pedagogiem izdodas ar ministri vienoties par algu nesamazināšanu zemu skolu sasniegumu dēļ

Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska arodbiedrībai ir apsolījusi nākamgad skolotāju atalgojumu nodrošināt 100% apmērā.

COVID-19 inficēto un kontaktpersonu izvietošanai viesnīcās valsts varētu novirzīt 742 000 eiro

COVID-19 inficēto un kontaktpersonu izvietošana viesnīcās varētu sākties ap Ziemassvētkiem un valsts šim atbalsta mehānismam varētu novirzīt 742 000 eiro, informē ekonomikas ministrs Jānis...

Plāno vecāku pabalstu turpināt izmaksāt, ja ārkārtējās situācijas dēļ vecāks nevarēs atgriezties darbā

Saeima ceturtdien, 3.decembrī, pirmajā lasījumā atbalstījusi grozījumus likumā Par maternitātes un slimības apdrošināšanu, kas paredz vecāku pabalstu turpināt izmaksāt, ja bērna vecāks ārkārtējās situācijas...

Prezidents rosina Saeimu NBS komandiera amatā atkārtoti apstiprināt Kalniņu

Valsts prezidents Egils Levits 2.decembrī nosūtījis Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei vēstuli, kurā iesaka atkārtoti apstiprināt Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandiera amatā ģenerālleitnantu Leonīdu Kalniņu,...
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!