Sākums Atslēgvārdi Vācija

Atslēgvārds: Vācija

Pēc Navaļnija protestētāju arestiem Krievijā Polija aicina pastiprināt ES sankcijas

Pēc nedēļas nogales masu protesta akcijām Krievijā un protestētāju aizturēšanām ES dalībvalstu ārlietu ministri pirmdien, 25.janvārī, spriedīs, kā reaģēt uz notiekošo. Polija ir aicinājusi ES ieviest papildu sankcijas pret Krieviju.

Pieaug ES un ASV spiediens pret Vāciju apturēt Nord Stream II būvniecību

Baltijas jūras gāzes cauruļvads Nord Stream II no Krievijas uz Vāciju ir par 94% pabeigts, taču gan ES iekšienē, gan no ASV tiek izdarīts spiediens, lai Berlīne apturētu tā būvniecību laikā, kad Krievijas vēršanās pret opozicionāru Alekseju Navaļniju apliecina Krievijas prezidenta Vladimira Putina centienus valstī nepieļaut politisko konkurenci.

Krievijā pirms opozīcijas protestiem aiztur Navaļnija līdzgaitniekus

Krievijas opozīcija nedēļas nogalē plāno valsts mēroga protestus, taču pret to rīkotājiem un jau aizturētā opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija līdzgaitniekiem ir izvērsta arestu kampaņa.

Baltija un ES prasa Krievijai atbrīvot Navaļniju

Pēc krievu opozīcijas politiķa Alekseja Navaļnija aizturēšanas Maskavā, triju Baltijas valstu, ES un ASV ārlietu pārstāvji pieprasījuši Krievijas varastiestādēm viņa atbrīvošanu, liecina Latvijas Ārlietu ministrijas paziņojums un britu raidorganizācijas BBC informācija.

Navaļnijs plāno šonedēļ atgriezties Krievijā

Krievijas opozīcijas politiķis, kurš kopš augusta ārstējies Vācijā, atlabstot indēšanas ar ķīmisko ieroci Sibīrijā, paziņojis, ka šonedēļ atgriezīsies dzimtenē. Tur pret viņu šobrīd vēršas vairākas federālās tiesībsargājošās iestādes.

Vācijā apcietina iespējamu darknet noziedzīgā tirgus uzturētāju

Vācijas policija krimināllietā ir apturējusi darknet tīmeklī eksistējušas tirdzniecības platformas darbību. Prokurori norādījuši, ka platforma bijusi lielākā pasaulē un par narkotiku, zagtu kredītkaršu datu un ļaunprogrammatūras tirdzniecības vietas uzturēšanu ir apcietināts kāds Austrālijas pilsonis.

Vācija pastiprina ierobežojumus, paildzina karantīnas termiņu līdz 31.janvārim

Vācijā stingri epidemioloģiskie ierobežojumi būs spēkā līdz 31.janvārim un Covid-19 smagāk skartos valsts reģionos tiks ieviesti jauni ierobežojumi, tā Vācijas valdības paziņojumu citē ASV ziņu aģentūra AP.

Vācijai pastiprinot ierobežojumus, slēgs skolas, vairumu veikalu, baznīcās liegs dziedāt

Vācijai, cīnoties ar jaunā koronavīrusa izplatību, kanclere Angela Merkele (Angela Merkel) paziņojusi par epidemioloģisko ierobežojumu pastiprināšanu uz trīs ar pusi nedēļām, paredzot vairuma veikalu slēgšanu un aicinot skolas pāriet uz attālinātu mācību procesu, vēsta Vācijas raidorganizācija DW.

Ziņas

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!