Sākums Atslēgvārdi Valdis Dombrovskis

Atslēgvārds: Valdis Dombrovskis

Dombrovski apstiprina ES tirdzniecības komisāra amatā

Tirdzniecības komisāra portfeļa piešķiršanu EK priekšsēdētājas izpildvietniekam Dombrovskim EP apstiprināja ar 515 balsīm par, 110 balsīm pret un 70 deputātiem atturoties.

Dombrovskis līdztekus EK viceprezidenta amatam varētu kļūt arī par tirdzniecības komisāru

Īrijas izvirzītajai pārstāvei darbam EK, Eiropas Parlamenta pirmajai viceprezidentei Mairedai Makginesai Leiena nolēmusi uzticēt finanšu pakalpojumu, finanšu drošības un kapitāla tirgu komisāres amatu.

Dombrovskim uz laiku uztic ES tirdzniecības komisāra pienākumus

«Pagājušajā naktī Fils Hogans iesniedza savu atlūgumu par atkāpšanos no tirdzniecības komisāra amatu. Es to cienu,» norāda Leiena. «EK viceprezidents Valdis Dombrovskis uz laiku uzņemies pienākumus tirdzniecības jomā.»

Dombrovskis: ES dalībvalstīm nevajadzētu kavēties ar nacionālo ekonomikas noturības plānu izstrādi

EK priekšsēdētājas izpildvietnieks uzsvēra, ka nākamajam ES daudzgadu budžetam jāstājas spēkā 2021.gada 1.janvārī, tāpēc galīgā vienošanās par to būtu jāpanāk dažu mēnešu laikā.

Dombrovskis cer uz starptautisku vienošanos par digitālā nodokļa ieviešanu

Par digitālā nodokļa ieviešanu, ar kuru apliktu starptautiskās interneta kompānijas, vislabāk būtu panākt starptautiska līmeņa vienošanos, norāda Eiropas Komisijas viceprezidents Valdis Dombrovskis.

Apstiprināta jaunā Eiropas Komisija fon der Leienas vadībā

Eiropas Parlaments trešdien, 27.novembrī, paudis uzticību nākamajam Eiropas Komisijas sastāvam, ko vadīs jaunievēlētā priekšsēdētāja Urzula fon der Leiena.

Eiropas Parlaments balso par fon der Leienas EK kabinetu

Eiropas Parlaments trešdien, 27.novembrī, balso par Urzulas fon der Leienas kabinetu Eiropas Komisijā. Balsojums notiek ar mēneša nokavēšanos.

Ziņas