Sākums Atslēgvārdi Valsts nekustamie īpašumi

Atslēgvārds: Valsts nekustamie īpašumi

Saeimas ēkas atjaunošanā plāno ieguldīt vairākus miljonus

FM izskatīšanai valdībā iesniegusi rīkojuma projektu par līdzekļu pārdali, lai jau šogad varētu gatavoties Saeimas nama pārbūvei, ko plānots pabeigt 2027.gadā.

Par 1,19 miljoniem VNĪ plāno atjaunot robežšķērsošanas vietu Grebņeva

VAS Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) uzsāk jaunu projektu – Latvijas Republikas Krievijas Federācijas robežšķērsošanas vietas (RŠV) Grebņeva modernizāciju, kas padarīs robežas šķērsošanu ērtāku un...

VNĪ šogad pārdevis 51 valstij piederošu īpašumu par 1,6 miljoniem eiro

Ievērojamākie VNĪ pārdotie objekti šogad ir biroju ēka Vecrīgā, vēsturiskā mūzikas skolas ēka Ventspilī, īpašums ar vēsturisku koka apbūvi Jūrmalā un administratīvā ēka Kuldīgā.

VNĪ valdē turpmāk būs trīs, nevis pieci cilvēki

Uzņēmumā vadībā darbu turpina VNĪ valdes loceklis Andris Vārna, Renārs Griškevičs un līdz jauna konkursa izsludināšanai – pagaidu valdes loceklis Jānis Ivanovskis-Pigits.

VNĪ: pirmajā ceturksnī pārdoti 26 īpašumi par vairāk nekā pusmiljonu eiro

«Viens no būtiskākajiem uzņēmuma darbības virzieniem ir nekustamo īpašumu portfeļa sakārtošana, nodalot kvalitatīvus objektus valstij nepieciešamo funkciju veikšanai no īpašumiem, kas tādi nav un bieži rada zaudējumus.»

Izsludina iepirkumu Lielās Ģildes atjaunošanas būvprojekta izstrādei

Valsts nekustamie īpašumi izsludina konkursu  koncertzāles  Lielā Ģilde atjaunošanas būvprojekta izstrādei, lai uzlabotu ēkas tehnisko stāvokli.

Ziņas