Sākums Atslēgvārdi Vardarbība ģimenē

Atslēgvārds: vardarbība ģimenē

15 Eiropas valstis aicina Lietuvu ratificēt Stambulas konvenciju

15 Eiropas valstu vēstnieki Lietuvā parakstījuši atklātu vēstuli, kur Baltijas valsts aicināta ratificēt Stambulas konvenciju kā iespēju visā Eiropā saskaņoti cīnīties ar vardarbību pret...

Nausēda Lietuvas diskusijā par Stambulas Konvenciju iesaistās, rīkojot iedzīvotāju aptauju

Lietuvas asajās publiskajās diskusijās par Stambulas Konvencijas nepieciešamību Lietuvas sabiedrībā iesaistījies prezidents Gitans Nausēda (Gitanas Nausėda). Valsts galvai atturoties skaidri paust savu viedokli, Prezidenta...

Kalniete: Cīņa pret vardarbību ģimenē nevar būt tikai pilsoniskās sabiedrības atbildība

25.novembri ANO pasludinājusi par dienu vardarbības izskaušanai pret sievietēm un šajā dienā arī EP notiks debates par Eiropas Padomes konvencijas ratifikāciju.

Igaunijā daudz ziņo par vardarbību mājās; starp smagāk cietušiem – pārsvarā vīrieši

Igaunijā 2020.gadā policijai ziņots par nepilniem 10 000 gadījumiem ar vardarbību ģimenē. Audzis smago miesas bojājumu un nāves gadījumu skaits, kur upuri lielākoties bijuši vīrieši, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Igauņu ministre grūtniecēm: «Vardarbību ģimenē bieži jauc ar ģimenes ķildām»

Igaunijā diskusiju raisījis iedzīvotāju lietu ministres Rīnas Solmanes (Riina Solman) teiktais, dzemdību namā uzrunājot grupu grūtnieču: «Cilvēki bieži jauc vardarbību ģimenē ar ģimenes ķildu, taču ne visas konfliktsituācijas, kas var kļūt fiziskas, ir vardarbība ģimenē.»

Mediji: Igaunijas eksministrs apsūdzēts ilgstošā sievas fiziskā ietekmēšanā

Marti Kūsiks, Igaunijas bijušais ārējās tirdzniecības un informācijas tehnoloģiju ministrs, stāsies tiesas priekšā, būdams apsūdzēts par fizisku ietekmēšanu vainu pastiprinošos apstākļos, tā ziņo igauņu mediji.

Ziņas