Sākums Atslēgvārdi Vēlēšanu rezultāti

Atslēgvārds: vēlēšanu rezultāti

BNN PĒTA | Atskats vēsturē — lai arī jaunie zina, kas ir Šlesers

Oligarhu sarunās, valstiska līmeņa korupcijas skandālos iesaistītais Ainārs Šlesers septiņus gadus nav rādījies Latvijas politikā pēc neveiksmīgā starta Saeimas vēlēšanās. Tagad viņš nācis klajā...

Vācijas reģionu vēlēšanās neveicas Merkeles kristīgiem demokrātiem

Vācijā aizvadītas vēlēšanas divās federālajās zemēs, un to rezultāti ir vērā ņemami saistībā ar rudenī gaidāmām Vācijas parlamenta vēlēšanām. Saskaņā ar provizoriskiem rezultātiem negaidīti...

APP, JKP un NA/LRA vienojas par atbildības sfēru sadali jaunajā domes sasaukumā

Kamēr sarunas nebūs noritējušas arī ar Jauno vienotību un kamēr netiks panākta vienošanās ar visiem koalīcijas partneriem, tikmēr netiks atklāta jomu sadale.

Topošajā Rīgas domes koalīcijā aizvien nav kopīgas izpratnes par vadošo amatu skaitu

APP 4.septembrī tikās ar Jaunās konservatīvās partijas politiķiem, sākot sarunu arī par prioritātēm un darbiem. Vienlaikus neatrisināts palicis jautājums arī par amatu sadalījumu un to galīgo skaitu jaunajā domes sasaukumā.

Rīgas domes koalīcijas veidošanu bremzē APP un JV domstarpības par spēku samēru

Staķa vērtējumā trešdien, 2.septembrī, aizvadīta laba diena, jo trim no četrām «pārmaiņu koalīcijas» frakcijām izdevies vienoties par zināmu proporcionalitātes principu, kas trešdien bijusi vissvarīgākā tēma.

Staķa veidojamajā Rīgas domes koalīcijā par vicemēru varētu kļūt Ķirsis

Partijas turpina sarunas par jauno Rīgas domes koalīciju, ko paredzēts veidot no četrām frakcijām, kas iepriekšējā sasaukumā strādājušas opozīcijā.

Ziņas