Sākums Atslēgvārdi Veselība

Atslēgvārds: veselība

Sarkanais Krusts: Nevakcinēšanās pret vīrusu var izraisīt otru pandēmiju

Maldinošas informācijas izplatība par COVID-19 vakcīnu daudzviet pasaulē ir raisījusi daļas sabiedrības neuzticēšanos, un tādēļ var radīt otru pandēmiju, tā vērtējis starptautiskās humānās palīdzības organizācijas Sarkanais Krusts vadītājs, vēsta vācu raidsabiedrība DW.

Nedēļa Lietuvā: Karantīna būs ilgāk, Šimonīte premjerministres amatā, prezidents «sijās» ministrus

Aizvadītajā nedēļā Lietuvā galvenie notikumi ziņās bija karantīnas režīma paildzināšana, Ingrīdas Šimonītes apstiprināšana valdības vadītājas amatā un 14 jauno deputātu došanās pašizolācijā.

Igaunijas pētījums: Koronavīrusa antivielas saglabājas sešus mēnešus pēc slimības

Tartu Universitātes pētījumā secināts, ka cilvēkiem, kuri pēc inficēšanās ar COVID-19 izdzīvo, antivielas organismā saglabājas sešus mēnešus, taču nav skaidrs, cik lielā mērā tās pasargā cilvēku no atkārtotas inficēšanās.

Īrija plāno samazināt karantīnas stingrību uz Ziemassvētku laiku

Īrijā, kur otrā valsts mēroga karantīna šogad ļāvusi būtiski samazināt COVID-19 otrā viļņa izplatību, valdība plāno samazināt epidemioloģiskos ierobežojumus uz divām nedēļām ap Ziemassvētkiem.

Par iedarbīgāko COVID-19 vakcīnu vēlas 35 ASV dolārus. Kāda cena pārējām?

Kādas ir ziņas par Eiropā respektēto COVID-19 vakcīnas kandidātu gaidāmām cenām? Laikā, kad neviena no tām nav vēl guvusi Eiropas Zāļu aģentūras obligāto apstiprinājumu, BNN apkopo cenas, kādas ir zināmas līdz šim.

Francija pamazām atcels stingras karantīnas ierobežojumus

Francijā, kur kopš novembra sākuma ir spēkā stingrs karantīnas režīms ar iedzīvotāju pārvietošanās kontroli, valdība lēmusi sākt atcelt ierobežojumus ar nosacījumu, ka dienas jauno inficēto skaits valstī nepārsniedz 5 000.

Kura ES dalībvalsts pasūtījusi Krievijas COVID-19 vakcīnu?

Eiropā norisinoties sīvai konkurencei par ES Zāļu aģentūras apstiprinājumu, kas ļaus bloka dalībvalstīs lietot kādu no esošām vakcīnas kandidātēm, Ungārija ir vienīgā dalībvalsts, kura pasūtījusi Krievijā izstrādāto vakcīnas kandidāti Sputnik V.

Igaunijā masku nēsāšanu pieskatīs policija

Igaunijā policija kontrolēs, vai tiek ievērota epidemioloģiskā prasība aizsegt muti un degunu sabiedriskās vietās, tā paredz valdības pirmdienas, 23.novembra, vienošanās, raidorganizācijai ERR atklājis Igaunijas sociālo lietu ministrs Tanels Kīks.

Новости

Baidens plāno izsludināt ASV 100 masku nēsāšanas dienas

100 dienas ar elpceļu masku nēsāšanu ASV – šādu rīkojumu uzreiz pēc nākšanas pie varas iecerējis izdot jaunievēlētais ASV prezidents Džo Baidens. Valstī ar pasaulē lielāko COVID-19 nāves gadījumu skaitu pēc svētkiem atkal augusi vīrusa izplatība, vēsta vācu raidsabiedrība DW.

Ruks: Policija ar saviem darba pienākumiem pagaidām galā tiek veiksmīgi

Policija ar saviem darba pienākumiem pagaidām galā tiek veiksmīgi, 4.decembra intervijā Latvijas Televīzijai sacīja Valsts policijas (VP) priekšnieks Armands Ruks. Viņš nenoliedza, ka COVID-19 dēļ...

Vietām Latgalē un valsts centrālajā daļā uz autoceļiem izveidojies apledojums

Valsts centrālajā daļā un Latgalē atsevišķos ceļa posmos 4.decembra rītā izveidojies apledojums, kas apgrūtina braukšanu pa galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, brīdina VAS Latvijas Valsts...

Sērkociņi un pārtika. Ko vēl varēs veikalos iegādāties brīvdienās?

Brīvdienās tirdzniecības vietās nevarēs iegādāties Rīgas satiksmes e-talonu, bet varēs nopirkt sērkociņus, ceturtdien, 3.decembrī, preses konferencē informēja Ekonomikas ministrijas (EM) Iekšējā tirgus departamenta Konkurences,...

Brīvdienās gaidāmi plusi, pēc tam atgriezīsies sals

Tuvākajās septiņās dienās valstī gaidāmi mainīgi laikapstākļi – brīvdienās gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +2…+7 grādiem (pēc Celsija), savukārt pirmdien no austrumiem ieplūdīs aukstāka gaisa...

BNN PĒTA | Lietuvas prezidents «izbrāķē» jaunās valdības ministru kandidātus

Aizejošā Lietuvas valdība ir gatava šomēnes nolikt tās pilnvaras, taču jaunizveidotai koalīcijai ir radušās grūtības ar politiskā atbalsta gūšanu tās ministru amatu kandidātiem. Vairāki no tiem šaubas raisījuši prezidentam Gitanam Nausēdam, kurš saskatījis izglītības, pieredzes vai labas reputācijas trūkumu.

Pedagogiem izdodas ar ministri vienoties par algu nesamazināšanu zemu skolu sasniegumu dēļ

Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska arodbiedrībai ir apsolījusi nākamgad skolotāju atalgojumu nodrošināt 100% apmērā.

COVID-19 inficēto un kontaktpersonu izvietošanai viesnīcās valsts varētu novirzīt 742 000 eiro

COVID-19 inficēto un kontaktpersonu izvietošana viesnīcās varētu sākties ap Ziemassvētkiem un valsts šim atbalsta mehānismam varētu novirzīt 742 000 eiro, informē ekonomikas ministrs Jānis...

Plāno vecāku pabalstu turpināt izmaksāt, ja ārkārtējās situācijas dēļ vecāks nevarēs atgriezties darbā

Saeima ceturtdien, 3.decembrī, pirmajā lasījumā atbalstījusi grozījumus likumā Par maternitātes un slimības apdrošināšanu, kas paredz vecāku pabalstu turpināt izmaksāt, ja bērna vecāks ārkārtējās situācijas...

Prezidents rosina Saeimu NBS komandiera amatā atkārtoti apstiprināt Kalniņu

Valsts prezidents Egils Levits 2.decembrī nosūtījis Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei vēstuli, kurā iesaka atkārtoti apstiprināt Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandiera amatā ģenerālleitnantu Leonīdu Kalniņu,...
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!