Sākums Atslēgvārdi Vienošanās

Atslēgvārds: vienošanās

JKP pauž cerību, ka koalīcijai izdosies vienoties par vienu kandidātu valsts kontroliera amatam

Koalīcijai būtu jāvienojas par vienu kopīgu nākamā valsts kontroliera amata kandidātu, paudis Jaunās konservatīvās partijas (JKP) valdes loceklis, Saeimas deputāts Krišjānis Feldmans. Politiķis atzina, ka...

ASV akciju cenas krītas pēc jaunām domstarpībām par ekonomikas stimulu paketi

Akciju cenas ASV trešdien, 9.decembrī, kritušās pēc jaunām domstarpībām par jaunu ekonomikas stimulu paketi, bet Eiropā tās pārsvarā pieauga, gaidot augsta līmeņa sarunas par...

Pedagogiem izdodas ar ministri vienoties par algu nesamazināšanu zemu skolu sasniegumu dēļ

Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska arodbiedrībai ir apsolījusi nākamgad skolotāju atalgojumu nodrošināt 100% apmērā.

Komisijā nerod vienprātību par papildu prasībām bērnu adopcijai uz ārvalstīm

Pēc plašām diskusijām Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija netika līdz gala balsojumam nevienā no diviem priekšlikumiem bērnu adopcijai uz ārvalstīm, kas tai nodoti izskatīšanai pirms trešā lasījuma.

Pašnodarbinātie, kuri saņem mazāk par minimālo algu, nodokļus maksās proporcionāli saņemtajam 10% apmērā

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš pēc tikšanās ar valdību veidojošajām partijām pastāstīja, ka 16.novembrī izdevies atrisināt atlikušos jautājumus, kas skar nākamā gada valsts budžetu.

Saeima konceptuāli atbalsta 2021.gada valsts budžeta projektu

Saeima trešdien, 28.oktobrī, pirmajā lasījumā atbalstījusi nākamā gada valsts budžeta likumprojektu, vidēja termiņa budžeta ietvara likumprojektu 2021., 2022. un 2023.gadam.

Budžets top! Koalīcija vienojas par 2021.gada budžeta un nodokļu reformas aprisēm

Pieņemts lēmums, pildot Satversmes tiesas lēmumu par garantētā minimālā ienākuma reformu, to palielināt no 64 eiro uz 109 eiro.

ANO Drošības padome pieņem rezolūciju par konfliktu apturēšanu saistībā ar COVID-19

Rezolūcija «aicina visas bruņoto konfliktu puses nekavējoties sākt ilgstošu humāno pauzi uz vismaz 90 secīgām dienām, lai padarītu iespējamu drošu, netraucētu un ilgtspējīgu humānās palīdzības piegādi».

Ziņas

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!